szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - prawo jazdy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dorotka
2006-07-17
Email
Witam was,mam takie pytanko,jakieś 2 lata temu ...może nawet 3,tak chyba 3 lata temu zrobiłam kurs prawa jazdy,miałam wyznaczony egzamin na pazdziernik,ale ze strachu na niego nie poszłam,nie odwołałam tego egzaminu ,ani nic,tylko zwyczajnie się nie stawiłam i tak zleciały 3 lata.Czy teraz gdybym chciała znów zdawać to musze zrobic ten kurs od poczatku ,bo to,ze jazdy muszę wykupic to wiem,ale czy ten kurs mam znów robic.Szkoda mi teraz tych pieniędzy wyrzuconych na ten kurs.Proszę odpiszcie mi.
ciekawa
2006-07-17
21:31:41
Email
musisz wykupić lekcje teoretyczne-i dopiero podejsc do egzaminu-testu bo ten który zdałąś sie przeterminował. Całego kursu robic nie trzeba ale kosztów troche bedzie:lekcje, opłaty egzaminacyjne
anika
2006-07-17
22:20:06
Email
Miałam taką samą sytuacje. Szesc lat temu zrobiłam kurs, poszłam na jeden egzamin i oblałam i potem odpuściłam bo uważałam, że stanowie duże zagrożenie dla innych kierowców :-). W zeszłym roku zdecydowałam sie jednak zrobic to prawko bo siedzenie z dzieckiem w domu mnie dobijało. Kurs jest bezterminowy, wiec porobilam sobie kilka testów, wzielam z 15 godzin jazd i zdałam za pierwszym razem. I teraz nie moge odkleic tyłka od fotela, a rak od kierownicy. zdałam 17 grudnia i od 31 grudnia (jak odebrałam prawko) non stop jezdze samochodem. Teraz szykuje mi sie jazda na morze!!. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale jesli w wawie to mam najlepszego instruktora dla kobitek. Pozdrawiam.
dorotka
2006-07-18
10:18:20
Email
Ale ja nie przystąpiłam ani razu do tego egzaminu,mimo,że mialam wyznaczony termin i było to juz 3 lata temu.Jesteście pewne,że nie muszę robić nowego kursu?Czy raz zrobiony kurs starcza na zawsze?Nie trzeba go odnowic po jakis czasie,czy wystarczy wykupić sobie godziny jazdy i opłacic nowy egzamin,aha ja w ciągu tych 3 lat się pohajtałam,wice mam zmienion nazwisko.A tam na ośrodku mam inne,stare.
ciekawa
2006-07-18
11:07:25
Email
Napewno kurs jest wazny-nie ma takiego prawa zeby sie przeterminował-no chyba ze odebrano by ci prawojazdy;)Więc akt slubu w reke-nowy dowód osobisty i do urzedu gdzie sie zdaje niech Ci powiedzaile jazd musisz wykupić a ile nauki teoretycznej.
kiwi
2006-07-18
12:28:25
Email
ciekawa masz rację- częściowo. Kurs się nie przeterminowuje ale również nie tzreba go powtarzać jak zabiorą Ci prawko (nie ugięty policjant bez mrugnięcia okiem dowalił mi 10 pkt za jednym razem i egzamin będe robić za miesiąc dokładnie - śmiesznie to będzie bo jestem w 30tc) Mam prawko od 10 lat i nie jestem piratema tu taka niespodzianka, hi hi hi . Chyba za pijaństwo trzeba powtarzać kurs - ale to słusznie akurat! pozdrawiam.
21Aneta
2006-07-18
13:16:54
Email
kiwi - z czystej ciekawości - za co on dowalił Ci aż 10 punktów??? Mój mąż za trzy wykroczenia naraz dostał tylko 5 więc za co Ty aż 10???
anika
2006-07-18
23:43:14
Email
Ja nie dośc że zmieniłam w tym czasie nazwisko, to jeszcze dwa razy zmieniałam miejsce zameldowania i osrodek w którym zdawałam za pierwszym razem został zlikwidowany!! Prawdopodobnie bedziesz musiała postarac sie o nowe zaswiadczenie lekarskie, chyba ze poprzednie bylo wydane bezterminowo. Wszystkiego dowiesz sie w swoim wydziale komunikacji. Jesli w miedzy czasie zmienilas adres zameldowania to musisz sie udac do swojego poprzedniego wydzialu komunikacji. Napiszesz u nich podanie o przesłanie Twoich papierów do wybranego ośrodka egzaminacyjnego, a oni juz wszysko powysylaja. Trzeba im na to dac z dwa tygodnie a potem pojechac do osrodka i zapisac sie na egzamin. Oczywiscie musisz do wydzialu kompunikacji dostarczyc ksero aktu małżeństwa i dowodu osobistego. No i znaczki skarbowe, ale juz nie pamietam za ile. Do dzieła i powodzenia.
kiwi
2006-07-19
14:50:55
Email
Anetko 104km /h tam gdzie wolno 50. Stali w krzakach a ilośc punktów zależy od policjanta.
katka
2006-07-19
22:06:59
Email
Oj dali ci kiwi chyba maxa wg. taryfikatora,ale przyznaj że to bylo znacznie za szybko,no i te 14 punktów tez musialas wcześniej nazbierać. Ale pociesz sie,że z takim brzuchem na pewno egzamin zdany.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum