szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - WYW tzpu B


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-07-15
Email
Dziewczyny czy któraś wie coś na temat WZW typu B? Ja czytałam na ten temat w internecie i co nieco już wiem ale chodzi mi o to, jak z tą chorobą funkcjonuje się na codzień, w kontaktach z bliskimi i wogóle. Czym to się leczy i jak długo... Okazało się, że ktoś z mojej rodziny zachorował i bardzo mnie to zastanawia.. Zastanawiamy się z meżem czy się teraz zaszczepić bo mały napewno już był zaszczepiony jako noworodek. Ale doczytałam też, że okres wylęgania może trwać nawet do pół roku do wykrycia choroby więc może też już to w sobie mamy... jednak tym się zaraża przez jakieś uszkodzenie skóry "przerwanie ciągłości tkanek". Kurcze... strasznie się martwię... Jeśli ktoś z waszych bliskich to miał to opiszcie mi tę chorobę i jak z chorym postępować... Ryczeć mi się chce...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum