szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - jaki program do obróbki zdjęć polecacie?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
czesia
2006-07-12
Email
dziewczyny, jaki jest waszym zdaniem najlepszy program do zdjęć, taki na domowy użytek, a może znacie jakąś stronę z darmowym oprogramowaniem? pozdrawiam
Goga66
2006-07-12
17:39:36
Email
do dokladnej obróbki Photoshop -to mercedes wśród programów. Do zmniejszania i niewielkich zmian wystarczy Corel Photopaint. Są jeszcze jakieś tylko do zmniejszania ale nie znam
21Aneta
2006-07-12
17:55:37
Email
Goga a czy któryś z nich idzie ściągnąć z netu? chociaż wersję demo, jakąś uproszczoną? jakbyś miała jakiś link to będę wdzięczna...
MoNiSiA
2006-07-12
18:00:45
Email
A ja używam Paint Shop Pro. Fajny program, choć dość skomplikowany. Można go ściągnąć, ale gdzie, to nie wiem, mi ściągał brat oryginalną wersję. Pozdrawiam.
Goga66
2006-07-12
18:09:06
Email
Aneto, nie sądzę. Corel photopaint jest w pakiecie corela a photoshop to olbrzymi program do instalacji na dobre kompy. Oba programy nie są zbyt proste, szczególnie photoshop.
pela
2006-07-13
21:07:38
Email
Bardzo fajny program to Picasa2 i można go bez problemu ściągnąć z Goole. Ma autoryzację Google.
renya
2006-07-13
23:12:18
Email
A ja do samego zmniejszania fotek używam programu Paintbrush - może nie jest rewelacyjny, ale za to jest prosty jak (za przeproszeniem) konstrukcja cepa, a znaleźć go można w ... Windowsie :D
czesia
2006-07-14
09:12:02
Email
Faktycznie :-) a szukam jakiegoś małego programiku, bo mam kompa z pracy i mam zakaz zaśmiecania dysków hi hi. Renia, a gdzie zmniejszasz w nim zdjęcia? a atrybutach?
renya
2006-07-18
00:41:44
Email
Czesia, włączam go, później > edycja > wklej z ... ("wyciągam" zdjęcie) > i "łapiąc" myszką za strzałki zmniejszam fotkę - trochę na wyczucie, ale jakby nie wyszło to przecież zawsze można poprawić. Na koniec oczywiście zapisuje (nadając inną nazwę - oryginału szkoda). Prawdę mówiąc nie szukałam innego sposobu, ale możesz spróbować z atrybutami :) Pozdrawiam
czesia
2006-07-18
15:57:27
Email
dzięki Renia, spróbuję i tak :-) pzdr

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum