szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - kontakt dziecka z osoba po radioterapi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ela
2006-07-08
Email
dziweczyny mam spory problem babcia mojego męża jest po naświetlaniu tarczycy i podawaniu jodu, nie mogę znaleść żadnej konkretnej informacji czy można sie z nia stykać i po jakim czasie. mam sprzeczne informacje jedni mówią że nie a gdzieś w necie przeczytałam że taka osoba " nie promieniuje"" i teraz nie wiem co robić. nie chcem aby prababcia byla obrazona że prawnuk jej nie odwiedza ale tez nie chcem zrobic mu krzywdy bo on jest najwazniejszy prosze napiszcie cos jak wiecie na maila elzbieta.prazmo.alcar@dealer.renault.com.pl z góry wielkie dzieki
ciekawa
2006-07-11
16:25:52
Email
oj oj uważaj. Lepiej spytać lekarza to poważna sprawa. wiem ze moja sąsiadka miała takie naświetlania na tarczyce i trzymała sie od dzieci z daleka.
bela
2006-07-11
18:55:45
Email
ja w szkole sredniej mialam kolezanke ktora miala naswietlania na tarczyce i mowila nam zebysmy sie do niej nie zblizaly bo promieniuje - tak jej mowil Dr .Mysle ze powinnas ograniczyc stycznosc dziecka z babcia.Wytlumacz babci na pewno zrozumie

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum