szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Czerwone żyłki w oczku


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-07-03
Email
Wczoraj,po spacerku zauważylam u Alka 2 czewone żyłki w konciku prawego pczka,wyglądają nawet troszkę na rozlane;(Martię się tym.Powinnam pójść do lekarza?
katka
2006-07-03
14:51:44
Email
Moze potarl sobie rączką. Sprobuj przemyć solą fizjologiczną
Migotka
2006-07-03
15:12:28
Email
Już przemywałam,nic nie pomogło.dziwnie to wygląda;/Jedyne co mi przychodzi do głowy to,to że mógł sobie zabawką trącic w oczko:(Albo,jak mówi mój mąż to skutek jakiegoś przeciągu .Chyba go to nie boli,bo nie marudzi i normalnie patrzy,ale zaczerwienienie utrzymuje się od wczoraj bez zmian.
sylwia
2006-07-03
15:27:14
Email
Ja bym to jednak skonsultowała z pediatrą. Może to nic, ale bedziesz spokojniejsza! Pozdrawiam
Goga66
2006-07-03
23:14:35
Email
Zuzia też ma w jednym oczku. Będę w przyszłym tygodniu u pediatry, to spytam się
Goga66
2006-07-03
23:15:25
Email
To może być np. lekkie zapalenie spojówek
Basia.26
2006-07-04
07:25:04
Email
właśnie to samo pokazywała mi wczoraj na spacerze moja sasiadka u swojej córeczki. okazało się, że mała tak się przy meblach dźwigała, tak się podciągała do góry, że w pewnej chwili już miała runąć w dół, ale ta sasiadka ją złapała. niestety trochę niefortunnie, bo "wsadziła" jej palec do oka... na szczęście paznokcie miała wypiłowane do zera. ale na oczku właśnie takie dwie czerwone plamki sa. bycmoże Alek sie czymś uderzył, może jakąc zabawką. chyba warto iść z tym do okulisty, może jakieś kropeli da, żeby oczko szybko wróciło do formy bez zadnych powikłań:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum