szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Takie sobie rozważania


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Michalina
2006-06-20
Email
Zaglądam na forum rzadko, ale za każdym razem natykam się na nowe-stare wątki dorotek, mapetów itd i ich jałowe dyskusje na temat co kto kiedyś powiedział, jak przeklął i czy to wypada. Pogubiłam się i nie wiem ile jest dorotek na forum i ktore są właściwe i czy w ogóle są takie więc omijam skrzętnie wypociny tych pań, bo generalnie nic ciekawego oprócz zamieszania nie wnoszą. Doceniam forumowiczki, ktore pomimo wszystko starają się utrzymać jakiś poziom tego forum. To by było na tyle. Pozdrawiam :)
ciekawa
2006-06-20
16:44:54
Email
musze sie zgodzić. Ja zagladam tu kilka razy dziennie i zauważyłam to samo. Nie czytałam wszytskich kłótni bo szczerze mówiąc mam je w nosie. Ale musiałam sie z nimi zapozdnac zeby choc troche sie tu orientowac. Bardzo sie cieszyłam ze znalazłam takie fajne forum a tu ciagle kłótnie. Z jednej strony rozumiem dziewczyny, które jakaś baba wytrąca z równowagi, ale z drugiej strony wkurza mnie ze własnie taka wredna baba cieszy sie.....a wiecie czemu?????? bo ile bym tu nie zaglądała to te same wpisy, tematy-ogólnie nic sie prawie nie dzieje, a gdy tylko pojawi sie osławiony nick to sie dopiero zaczyna. Ona ma satyswakcje z tego, że to własnie dla niej mobilizowane sa wszystkie siły. Raptem forum zaczyna tetnić zyciem-tylko jakim:( Chyba nie jestescie sobie w stanie wyobrazic jaka była by wściekła gdyby nikt na jej wpisy nie reagował. chyba by ja rozniosło!!!! Jej zalezy tylko na uwadze a wy dziewczyny z uporem maniaka dajecie jej to czego ona własnie chce:(:(:(:(ZAINTERESOWANIE. a GDYBY TAK POPROSTU IGNOROWAć DOCINKI A ODPOWIADAć TYLKO NA NORMALNE WPISY??? tO DUżO TRUDNIEJSZE NIż ODPOWIADANIE JEJ W TYM SAMYM TONIE.
ciekawa
2006-06-20
16:50:34
Email
I jeszcze jedno. chyba powinnysmy pamietac , ze to jest internet a nie kółko zaprzyjaźnionych kobiet. tu dostęp ma każdy-i normalne matki i wredne szukajace rozgłosu baby i faceci o niewybrednych testach. KAżDY!!!!!!!!!!!!! Więc jeśli pojawia sie głupi wpis to albo ta osoba która go wpisała już nawet tu nie wróci zeby zobaczyc reakcje albo bedzie czekała jak sie wkurzycie. Umieszczając tu swoje zdjecia musicie sie liczyc ze obejrzy je ktoś postronny. to oczywiście nie tłumaczy wrednych komentarzy ale zainteresowanie nimi do niczego nie prowadzi. A odstrasza potencjalne nowe forumowiczki
Goga66
2006-06-20
16:57:38
Email
nie chcę tu się wdawać w zbędne polemiki. Ale dawno powiedziano, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Najwięcej "sympatycznych" wpisów miałam wtedy, kiedy nie reagowałam. Ten ktoś się nie bawi, tylko rozładowuje swoje frustracje. A nowa forumowiczka, która znajdzie "miły" wpis w topiku dziecięcym, do którego zajrzy z pewnością nie zamieści w nim zdjęć swojego dziecka a i to forum nie wyda jej się miłe
Goga66
2006-06-20
16:59:11
Email
poza tym każdy chce, żeby to forum było kółkiem lubiących się i wspierających nawzajem rodziców. Nie wchodzi się tu tylko po to, żeby zająć czymś palce.
Goga66
2006-06-20
17:02:24
Email
Poza tym obowiązuje coś, co się nazywa netykieta. I na normalnie skonstruowanym forum banuje się osobę jej nieprzestrzegającą. Tu podobno jednak nie ma takiej możliwości.
Migotka
2006-06-20
17:14:02
Email
NA FORUM NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIĘ WĄTEK ZE ZDJĘCIAMI DZIECI.!.!.!.Jest rewelacyjny.Sama równiez chciałam umieścić zdjęcia mojego Alusia w tym wątku,ale nie zgodził się na to mój mąż:(...początkowo go nie rozumiałam i byłam nawet obrażona,że mi tego zakazuje,ale teraz,po tym co się tam dzieje cieszę się,że nikt nie obrazi mojego najpiękniejszego skarbu.Tyle razy byłam juz atakowana przez różne dorotki,wiem ze gdyby ta ..ma..ł..pa.. znalazła zdjęcia mojego synka nie pozostawiła by na nich suchej nitki.A mi serce by z żalu pękło.Jednak mamusie dzieci,które uraziła powinny wiedziec,że to co pisze ta zołza nie są bezpośrednio wymierzone w ich dzieci,tylko w nie same.Widocznie nasza dorotka posiada chamski "dar" rozróżniania urody dzieci,potrafi okreslić,które jest ładne a które( jej zdaniem) mniej.Ja wszystkie dzieci postrzegam tak samo-wszytkie są tak samo piekne!!!
Michalina
2006-06-21
09:09:43
Email
A mnie się wciąż wydaje, że brak reakcji jest najlepszym lekarstwem na "dorotki". Nie wiem co ona czy jej podobne pisały na mój temat a wiem, że pisały bo po prostu nie czytam tych wpisow i przez to nie wkurzam się. Polemizując z takimi osobami powodujemy, ze one coraz bardziej zakorzeniają się na forum. Są to osoby na pewno z całą masą kompleksów, frustracji, niezrównoważone emocjonalnie i niespełnione. Ich zycie prywatne układa się nie po ich myśli więc starają się urozmaicić życie wirtualne. Goga - uważam, ze jesteś bardzo mądrą, wyważoną i super babeczką, masz całą masę fajnych hobby, zdrowe podejście do życia. Podziwiam Ciebie. Daj sobie spokój z jakimiś małolatami. Szkoda Twojej energii. Domyślam się, że to boli gdy czyta sie durne wpisy jakiegoś debila pod zdjęciem swojego dziecka, ale te baby (a może to chłopcy z gimnazjum) to prostaczki i nie warto wdawać się z nmi w żadne polemiki. One i tak nie zrozumieją połowy z tego co napisałaś.
natalka86
2006-07-11
10:33:31
Email
moim zdaniem osoby zaklocajace porzadek kulturalnego i pomocnego forum administrator powiniem blokowac ich dostep do tego forum jakos jezeli to jest mozliwe.jestesmy tu by pomagac sobie doswiadczeniami i rozmawiac o tym jak wychowywac dobrze dzieci a nie zachowywac sie jak nie wychowane dzieci...
natalka86
2006-07-11
10:33:58
Email
moim zdaniem osoby zaklocajace porzadek kulturalnego i pomocnego forum administrator powiniem blokowac ich dostep do tego forum jakos jezeli to jest mozliwe.jestesmy tu by pomagac sobie doswiadczeniami i rozmawiac o tym jak wychowywac dobrze dzieci a nie zachowywac sie jak nie wychowane dzieci...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum