szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - NIE KŁUĆCIE SIĘ


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ciekawa
2006-06-02
Email
Hej dziewczyny:) diłaczyłam do Was całkiem niedawno bo staram się o maleństwo a znalazłam tu kilka fajnych porad i pomyślałam, ze warto. Dopiero ostatnio zorientowałam się, ze Wy sie o cos kłucicie:( Nie bardzo wiem o co, i szczerze nie bardzo mnie to obchodzi. Szkoda bo mysle,ze to nieoceniona pomoc móc sie wymienić doświadczeniami, móc zapytać kogoś kto ma jakieś doświadczenie. Nie kłućcie sie prosze-jest wiele młodych matek, które chetnie by sie Was poradziły a tak to strach wchodzic miedzy kłucace sie baby.
pinkie
2006-06-02
14:26:24
Email
Ciekawa, poczekaj aż się dowiesz od dorotki/mapet/jowity, ze życzy Ci koszmarnego porodu, albo że Twoje dziecko jest brzydkie, albo ze jesteś głupia. Albo podszyje sie pod Ciebie i będzie to pisać do innej dziewczyny. Na ogół takie bzdury zostawia sie bezkomentarza. Ostatnio jednak dorotka ma jakiś przebłysk świadomości, więc wyjaśniamy jej, ze niestety jest osamotniona w swoich poglądach. Nie kłócimy się, bo nie taki jest cel tego forum, tylko każda z nas odpowiada na jej perfidne zaczepki. Nie zrażaj się, forum jest pomocne i sympatyczne.
ciekawa
2006-06-02
14:49:54
Email
No nie zrażam:) Narazie:) nie wiem o co poszło ale jak mi ktoś mówi, zejestem głupia to mam go w nosie. Może ignorowanie to jedyny sposób.Bo takim osobom to chyba o reakcje chodzi.Pozdrawiam
pinkie
2006-06-02
14:59:25
Email
No, może zbyt ogólnikowo napisałam. Te jej zarzuty sa bardziej złożone i potrafią ukłuć. Ja ja traktuję jako osobę chorą i nie dyskutuję z nią, tylko wyjaśniam to , czego nie potrafi zrozumieć.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum