szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - dzień dziecka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mapet
2006-05-30
Email
co kupujecie swoim szkrabkom na ten wyjątkowy dla nich dzień?????
MoNiSiA
2006-05-30
12:33:02
Email
Ja kupiłam 2 telefony zabawkowe. Julka uwielbia przyciskać wszystko, więc mam nadzieję będzie to zabawka pożyteczna.
katka
2006-05-30
21:33:59
Email
Dla Kuby rowerek a dla Agi ogródek 5 w 1 z Littk=le tikes-oboje zachwyceni
Kamila
2006-05-31
09:28:14
Email
My kupiliśmy rowerek i zestaw mebli dmuchanych: stolik i 2. krzesełka :) Od chrzestnego Kinia dostała basen w kształcie żółwia (kupiliśmy to wcześniej w MAKRO bo była niezła promocja, basen 40zł a mebelki 24zł-naprawdę się opłacało) Kinia zachwycona!
Goga66
2006-06-01
18:41:16
Email
Zuzia od babci dostała smaochodzik - taki duży do prowadzenia przed sobą - uzywa jako chodzika. Zaden markowy - polski z promocji za 20 zł i kółeczka do nakładania na pałąk. Taka klasyczna zabawka - od największego do najmniejszego. Od chrzestnego Tygryska - pacynkę a od chrzestnej różowy nocniczek, który przyjdzie z allegro. Ja jej dziś nabyłam duże rybki połykające małe - taka zabawka do kąpieli - może będzie fajna
Gosia
2006-06-02
08:49:04
Email
My Mateuszkowi kupiliśmy wielki worek klockow, takich dużych(bezpiecznych) Jak narazie to tatuś wieczorkami buduje domki i garaże( w zestawie były 4 samochody) he he Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum