szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Jestem Facetem ......nie poddam się:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Daniel
2006-05-30
Email
A tak powaznie to mam małą radę..... Witam miłe panie:) Własnie siedzę i kombinuję co by tu skleić.Żona z małą leżą w szpitalu-- przypałentało sie jakies paskudztwo na paluszkach.Wyniki posiewu bedą za dwa dni ale raczej bez gronkowca się nie obejdzie wrrrrr......Mała na szczęście nie ma zadnych objawów poza tymi zmianami skórnymi- morfologia i biochemia w normie co w pryzmacie juz zaczętego leczenia Biodacyną daje bardzo dobre rokowania:)...Wiec dlaczego piszę???????Mała miała pozadzierane skórki u paznokci juz w szpitalu a leżała po cesarce tydzień i żona zwracała na to uwagę czy by nie poobcinac na co położne KATEGORYCZNIE nie pozwoliły mówiąc że same odpadną.......DZIEWCZYNY nie pozwalajcie na to ....skórki sie pozadzierały pewnie do krwi(choc nie było widać) i sie zakarzonko wdało.......Obcinac te zadarte skórki......a swoja droga to nie bać się samodzielnych decyzji ....w końcu to wasze dzieci a jak widac pozorna fachowośc nie zawsze idzie w parze z wiedzą.....Tak niestety sie porobiło....Odezwę się jak cos sie zmieni:) Idę spac


Basia.26
2006-05-30
07:33:09
Email
CZESC Daniel!! o kurcze, mamy nowego faceta na forum:)) ale fajnie:)) co do własnych decyzji, to masz rację. ja również miałam cesarkę, urodziłam 5 lutego synka Miłosza:) to było w niedzielę, a we wtorek, jak już mogła dłużej postać, pochodzić itd, to zaraz wziełam takie malutkie cążki dla niemowlaków i poobcinałam synkowi paznokietki. a w sumie to nikogo sie o zdanie nie pytałam ;) po prostu były na nich zadziorki i pomyślałam, że mnie by to przeszkadzało:) skórek pozadzieranych nie miał, ale to, co napisałeś to bardzo istotna wiadomość i dzięki ci za nią:) trzymaj sie i czekaj na powrót "Twojego natchnienia" do domku:)

pinkie
2006-05-30
08:50:43
Email
Ojej, Daniel, bardzo współczuję! Moja siostrzenica miała właśnie gronkowca z tego powodu. Niestety, było to dawno, 19lat temu, i nie pamiętam jak to leczono. Ale potem oglądałam jakiś program i mówili, ze jest to tak niesamowity ból dla dziecka (wyobrażam sobie, bo jak mnie jeden paznokieć wrastał i chciałam wyciać, to ten ból mnie paraliżował i zemdlałam), że dorosły by tego bólu nie wytrzymał. Takie małe gówno, a tak uprzykrza zycie maluszka. Leczcie to szybko i wracajcie do zdrowia :)))
Goga66
2006-05-30
10:49:44
Email
Witamy mężczyznę :) Zaglądaj do nas jak najczęściej. Dużo zdrówka dla maluszka.
agnieszka74
2006-05-30
15:37:29
Email
Witaj Danielu !!!
Ale masz śliczna córeczkę !!!
Życzę małej szybkiego powrotu do zdrowia :)))

Gosia
2006-06-01
10:32:26
Email
Niech maleńka szybko zdrowieje.Pozdrawiamy Mati z mamusią:)

Daniel
2006-06-04
15:49:41
Email
Cały tydzień Biodacyny zaowocował .............jutrzejszym wypuszczeniem nas do domku:) ....Mogła by wyjść już dziś ale dr prowadząca chciała ja koniecznie obejrzeć, wiec jak tak bardzo chce to niech jej bedzie...Pozdrawiam

Goga66
2006-06-04
20:41:41
Email
Lepiej jeden dzień dłużej ażeby czujne oko lekarki spojrzało. Maluszek przecież nie powie, ze jest coś jeszcze nie tak. Lepiej więc jeden dzień za późno niż jeden za wcześnie. W każdym razie super, że już za chwilę będziecie w domciu :)
renya
2006-06-11
23:39:45
Email
Witaj! Jak tam Wasze maleństwo? Życzymy dużo zdrówka córeczce :D r&a

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum