szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - opiekunka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
katka
2006-05-29
Email
Macie jakies info jak płacić za dwoje dzieci?U mnie stawka za jedno to 5 złotych a za dwoje nie wiem
andzia_01
2006-05-29
22:20:32
Email
Też jestem bardzo ciekawa jakie są stawki dla opiekunki zajmującej się dwójką dzieciaczków, a jestem z Lublina. U nas stawka do jednego dzieciaczka z tego co wiem jeszcze do niedawna była 3-5zł za godz. a do dwójki? Od września też mnie czeka opiekunka do dzieci i nie wiem za bardzo jak to jest z tymi pieniązkami w tym przypadku...
pinkie
2006-05-30
08:42:15
Email
Dziewczyny, może spójrzcie na forum Rodzice na gazeta.pl dla swojego województwa. U nas własnie takie sprawy są tam roztrząsane.
malutka
2006-06-10
18:38:31
Email
hmm...ja bylam kiedys opiekunką dla dwojki dzieciakow i za 1 dzien (siedzialam 5 godzin ) dostalam 20 zł.Pozniej jezdzilam co pare dni po kilka godzin w sumie wyszlo ok 20 godzin...ale pojawil sie problem z dojazdami bo wczesniej moj chlopak mnei zawozil a pozniej wyjechal w delegacje,wiec musialam zrezygnowac.Chcialam tez podkreslic ze jezdzilam daleko a czasem musialam przyjezdzac tylko na godzine i to w porach wieczornych skad pozniej nie mialam dojazdu do domu.Ale co sie okazalo...malzenstwo do ktorego jezdzilam stwierdzili ze ja im zrobilam swinstwo ze rezygnuje i nie zaplacili mi ani grosza.Dziewczyna stwierdzila ze mnei wyrzuci jesli przyjde,wiec nie poszlam bo po co.W moim przypadku taka praca byla wielką pomylką...:(
21Aneta
2006-06-10
23:28:55
Email
moja znajoma, która opiekuje się dziećmi u siebie w domu już od ponad 10 lat bierze 350 zł od dziecka na miesiąc. Za każde jedno, bo można u niej zostawiać nawet dwójkę. Ma zrobione w domu takie małe przedszkole, najwięcej to się opiekowała piątką dzieci naraz, w granicach wieku od 5 miesiecy najmłodsze do 5 latek najstarsze. Ale ta kobieta to naprawdę ma serce do dzieci, normalnie do rany przyłóż. I jest godna zaufania i polecenia.
21Aneta
2006-06-10
23:31:46
Email
malutka... ludzie to niestety często świnie. tylko że nic nie można na to poradzić. szkoda że nie miałaś jakiejś umowy to byś mogła się o te pieniądze wykłucać a tak to po ptakach.
katka
2006-06-17
22:09:26
Email
I znalazlam opiekunke mam nadzieje że będzie dobra. Ciesze się że mam to za sobą chociaż do pracy wracam we wrześniu. Zaproponowalam za jedno 5 a za dwoje 7 i pewnie jakieś premie będą. Oby tylko było ok.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum