szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Jak pokonać komary,nie szkodząc dziecku???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-05-21
Email
Witajcie kochane mamuśki:) To ja Wasza "migocząca gwiazdeczka" :)))Dawno się nie odzywałam,ponieważ nie bardzo miałam możliwość.Obijałąm się pomiędzy Polską a Włochami.Aż chwilowo osiadłam z Alkiem we Włoszech u męża.Początkowo nie mogłam się przystosować do tutejszego klimatu,zwyczajów i ogólnie całego życia w tym ciepłym kraju,ale teraz jest coraz lepiej.Mały jest szczęśliwy,bo spędza czas z tatusiem,nie jest to w prawdzie tyle czasu ile by pewnie chciał,ale lepsze to niż zerowy kontakt z ojcem.Dni są przeważnie upałne,choć jak juz pada to ostro i wtedy niestey wylęgają się te krwiożercze bestie...Nie wiem jak się z nimi uporać.Babka w aptece poleciła mi jakieś dziwne świece..ale są to chyba świece dymne,które razem z komarami odstraszą resztę towarzstwa.Nie ma nawet mowy,by dziecko spało w tak zadymionym pomieszczeniu.Liczę,że jesteście bardziej doswiadczone w walce z brzyczącymi moskitami i znacie srodki skuteczne i godne polecenia.Bardzo proszę o odzew.Pozdrawiam.Migotka.
MoNiSiA
2006-05-21
22:03:30
Email
Zabierz nas do siebie! :-D U nas taka pogoda, że aż się wstawać nie chce. Poprostu okropnie :-( Migotko, a może troszkę słonka nam przywieziesz na pamiątkę. ;-) A mówiąc poważnie, to niestety taka doświadczona w tych sprawach nie jestem i już wcześniej chciałam zadać to pytanie, ale jakoś tak nie było okazji. Dlatego i ja podpisuję się pod pytaniem, bo nas ostatnio też te wampiry ostro pogryzły. Przepraszam jeśli piszę z literówkami. Podrawiam cieplusio :*
pinkie
2006-05-21
22:40:02
Email
U nas nie ma tego problemu, bo... mamy dwa koty w mieszkaniu ;) Więc ani komar, ani mucha, ani nawet motylek się nie uchowa, wszystko łapią i mordują. Poszukaj w sklepach takiego środka, co się włącza do kontaktu i odstrasza owady. W Polsce jest chyba taki Raid.
Goga66
2006-05-22
09:58:23
Email
pinkie - podobno przy małych dzieciach nie wolno używać tych elektrycznych urządzeń odstraszających. Nie wiem, czy one jakieś ultradzwięki wysyłają, czy chemię ale podobno nie jest to nieszkodliwe całkiem dla ludzi.
Goga66
2006-05-22
11:12:22
Email
hmmm - jakaś pediatra w necie twierdzi,że te środki nie są szkodliwe - ja już nie pamiętam od kogo, słyszałam, że są więc już nie wiem, co radzić
pinkie
2006-05-22
18:47:40
Email
Acha... nie słyszałam o żadnych zaleceniach, czy przeciwskazaniach lekarzy. Nie miałam pojęcia, ze to może być szkodliwe. Cofam to co napisałam o Raidzie. To może kotka Wam ktoś pożyczy ;)

Goga66
2006-05-22
19:08:00
Email
pinkie - ja nie wiem - pediatra w necie - twierdzi, że można używać, ktoś mi mówił, że nie. Więc sama nie wiem
MoNiSiA
2006-05-22
20:04:04
Email
Ogólnie nie lubię kotów. Kiedyś uwielbiałam i zraziłam się, bo wszystkie mi pouciekały ;-) Ja zwierzyniec w domu miałam. Wszystko co się ruszało musiało mieszkać ze mną. Ślimaki, jaszczurki, żaby i wszystkie inne domowe, poza szczurami, wężami i myszami... No, ale wracając do kotów. Miałam -na ponad 10 kotów- tylko jednego wiernego, kochanego. Za nim tęsknię. Nie dość, że był śliczny z umaszczenia, to nigdy nie podrapał, nie ugryzł. No, ale wykasrtował go weterynarz i nie umiał bronić swojego terytorium. Poszedł w siną dal. Szkoda. ;-( A Ty Pinkie masz zwykłe dachowce? Opowiedz coś o nich. :-) Buźki :*
pinkie
2006-05-22
20:18:25
Email
O rany, Monisiu, o kotach to ja mogę godzinami... ;) ale może nie w tym wątku, może założymy nowy, co?
dorotka
2006-05-25
14:28:39
Email
koty jedzące komary.To chyba tylko u was takie anomalie się trafiają.uffffff.
mapet
2006-05-25
14:35:55
Email
trudno trafić na większą anomalię niż ty
dorotka
2006-05-25
14:38:57
Email
dobre to było,nawet mnie to rozbawiło goga.
Goga66
2006-05-25
17:07:48
Email
A czego Ty chcesz ode mnie? Weź idź sie dziecko lecz na głowę i daj mi wreszcie święty spokój i zajmij się swoim dzieckiem, bo niedobrze już sie robi od tego Twojego ohydnego i płaskiego wszędobylstwa. Nie będę Cię bardziej obrażać ale rzygać się chce jak się widzi Twoje "mądre" dopiski
Goga66
2006-05-25
17:20:54
Email
napiszę Ci jeszcze coś. Wcześniej nie widziałam Twojego wpisu przy zdjęciach Amelki. Duchowość masz na poziomie ameby a wrażliwość pantofelka. Jesteś niedorozwinięta emocjonalnie. Dziewczyna ma chore dziecko i mnóstwo zmartwień. I naprawdę śliczną tę córeczkę a Ty jej dowalasz obrzydliwa kanalio!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum