szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - kiedy jest dzien matki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mapet
2006-05-19
Email
Wstyd mi dlatego pisze pod nickiem mapet lae powiedzcie mi dzioewczyny kiedy jest dzień matki
Basia.26
2006-05-19
20:50:46
Email
no... ale plama:) hihi... 26.05:)
MoNiSiA
2006-05-19
21:09:07
Email
Tak 26.05 :) Ja też czasem zapominam o ważnych datach, ale super funkcją są tzw. "przypominacze". Zauważyłam, że na poczcie wp taki terminarz wirtualny został dodany. Rejestracja jak wiadomo jest za darmo, więc do dzieła :) Pozdrawiam.
mapet
2006-05-19
21:28:01
Email
wiem,że nieznajomośc tak ważnej daty pewnie wiekszość z Was szokuje,ale ja nigdy nie mogłam obchodzic tego święta.Wychowała mnie babcia,bo moi rodzice zginęli w wypadku.Ale teraz mam teściową,do której zwracam sie mamo i teraz już mam powód by pamiętać tą datę.Dziękuję za odpowiedź,byłam prawie pewna,że to w tą niedzielę.
MoNiSiA
2006-05-19
21:40:05
Email
Ja też szczerze mówiąc nie pamiętałabym, ale koleżanka mnie zapytała, czy mam już prezent dla mamy. Ależ było moje zdziwienie, gdy powiedziała, że to przecież już niebawem. Nie przejmuj się więc, że daty nie pamiętasz. Ważne, aby życzenia były serdeczne i szczere :-) Gorąco pozdrawiam.
dorotka
2006-05-25
14:42:06
Email
jutro dzien matki,ale wy to chyba go nie obchodzice,bo jakie z was sa matki??ciagle siedzicie na forum!!!!
dorotka
2006-05-25
15:48:11
Email
ty za to jestes wyjatkowo inteligentna matka.nikt nie chce cie tu na forum i przestan wypisywac bzdury,bo nie dobrze sie robi!jak mozesz pisac ze dziecko jest mniej ladne?????ty to musisz byc pieknosc.jeszcze troche i twoja bezczelnosc nie ujdzie ci!
natalka86
2006-07-12
10:00:51
Email
ja tu juz nic nie kumam z tym cisnieciem sobie po pietach i z tymi nickami....ale byl fajny temat i nagle sie zepsul :(
natalka86
2006-07-12
10:01:03
Email
ja tu juz nic nie kumam z tym cisnieciem sobie po pietach i z tymi nickami....ale byl fajny temat i nagle sie zepsul :(
Kati
2006-07-12
20:03:10
Email
natalka, jak nie masz co robic, to błagam- pozmywaj, pozamiataj, zrób sobie kapiel z piana albo pomaluj paznokcie, ale nie wyciągaj wszystkich śmieci tego forum na pierszą stronę.... to już nie pierwszy raz... i po co to??

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum