szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - szkoda:(


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
truskawka
2006-05-16
Email
Wiecie czytam to forum regularnie. Napisałam tylko raz. czekam na moment kiedy również będę w ciąży i wtedy będę pisała regularnie. Ale powiem wam szczerze, że od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam. Wiem, że ktoś się pod was podszywa. Dlatego nie wiem czy w stanie błogosławionym chciałabym czytać takie bzdury. Myślę że jest to osoba złośliwa, nie dbająca o uczucia i emocje innych. Jest osobą niedojrzałą emocjonalnie. Ma bardzo niską samoocenę i poczucie swojej wartości, dlatego odgrywa się na was. Może nie jest zadowolona ze swojego życia prywatnego i chce zakłócić je także i wam. Uważam że jest to osoba nieszczęśliwa i nie potrafi w sposób konstruktywny poradzić sobie z problemami. Mi jej po prostu żal.
truskawka
2006-05-16
19:48:43
Email
I myślę jeszcze że to przykre ze w dzisiejszych czasach tak prymitywnie rozładowujemy swoje negatywne emocje
pinkie
2006-05-16
20:01:35
Email
Nie mów, ze głupie teksty jednej osoby sa w stanie przysłonić Ci całe nasze forum. Mnie tam nie przeszkadza. W każdym środowisku znajdzie się jakaś czarna owca. Normalnie , jak u ludzi. Jak siedzę przy kompie i płaczę ze śmiechu, to mój mąż już wie, czyje posty czytam... Chociaż nie powinno się śmiać z poważnie chorej osoby.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum