szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Zostanę z Olą w domu aż ukończy rok


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Aska
2005-03-07
Email
Muszę się tym pochwalić.Chyba jestem szczęściarą! Właśnie podjęliśmy z mężem taką decyzję. Teoretycznie juz dawno ustaliliśy że idę na wychowawczy ale będę szukać innej pracy (nie chcę wracać do firmy w której pracowałam). No i.....znalazłam ogłoszenie, kazali mi przyjść na rozmowę.....i kiedy mój mąż usłyszał, że to takie realne abym zaczęła pracę powiedział, że nie chce, nie chce abym zostawiła teraz Olę. Decyzja zapadła, że zacznę szukać pracy gdy Ola skończy rok (czyli od września), teraz będę na wychowawczym. Bardzo mi to pasuje, naprawdę BARDZO!
kyja
2005-03-07
09:05:01
Email
super:-)!! zazdroszczę Ci:-))ja wracam od kwietnia do pracy, Misio wtedy skończy 8 m-cy
Agata
2005-03-07
09:31:15
Email
Aśka też Ci zazdroszczę. Mnie macierzyński kończy się 7 kwietnia, no i mam jeszcze zaległy miesiąc urlopu do wykorzystania - czyli do pracy na początku maja. Sarunia będzie miała 4,5 miesiąca. Nie wyobrażam sobie jej zostawić. Nie chcę jeszcze nawet o tym mysleć.
Michalina
2005-03-07
17:33:39
Email
Aśka, ale masz fajnie. Ja wracam do roboty 1 czerwca (akurat w Dzień Dziecka - dobrze że mały jeszcze nieświadomy swojego święta). Mój Łukasz będzie miał wtedy 5 miesięcy bez 5 dni. Nie wyobrażam sobie naszych codziennych rozstań.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum