szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Wakacje


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
madziarka
2006-05-12
Email
Zblizaja sie wakacje! Gdzie mozna sie wybrac z malym dzieckiem? Otoz ja wybieram sie juz za dwa dni do Nowego Yorku! Szkoda tylko ze moj Filipek tego nie zapamieta! Przeraza mnie dluga podroz (lece tylko z nim)z dzieckiem na reku! Latalismy juz samolotem ale nigdy tak dlugo i nie sami! Jak przetrwc? Jakies rady? Bede Wdzieczna! Pozdrawiam
Kati
2006-05-13
07:32:02
Email
radę mam tylko jedną... WEź MNIE ZE SOBą!!!! hahaha ;)
MoNiSiA
2006-05-13
18:36:20
Email
No i nas też :D Hihihi. A swoją drogą zazdroszczę. Pewnie drogi taki wyjazd, można pomarzyć :) Mmmm... :) Pozdrawiam cieplutko :***
Dominika
2006-05-13
18:58:52
Email
jedna rade jaka moge Ci dac to,ze przy starcie i przy ladowaniu postaraj sie by Twoj maluszek cos pil lub ssal smoczek, bo nagle zmiany cisnienia sa bardzo duze a z doswiadczenia wiem ,ze ssanie pomaga "odetkac " uszy... wiekszym dzieciom w niektorych liniach lotniczych podaja na pokladzie samolotu specjalne lizaczki...
Dominika
2006-05-13
19:02:32
Email
moze to zle zabrzmi ale nie przejmuj sie innymi pasazerami(chodzi mi o ich wymowne spojrzenia) jak maluszek troszke poplacze lub pomarudzi ,bo i tak to nic nie zmieni a dziecko moze wyczuc stres u Ciebie i zamiast sie uspokoic bedzie jeszcze bardziej plakac... czego Ci oczywiscie nie zycze..
Dominika
2006-05-13
19:04:57
Email
zycze Ci natomiast szczesliwego lotu i mam nadzieje, ze przywieziesz do Nowego Yorku ladna pogode bo jak narazie od kilku dni pada deszcz i jest pochmurno...
madziarka
2006-06-03
21:00:25
Email
Hej dziewczyny! Pisze zNowego Yorku. Jest fajnie, ale spodziewalam sie czegos innego. Chyba nie chcialabym byc tu na stale! Teraz zabieram pogode do Polski bo tam sie przyda! Pozdrawiam! Pa
Basia.26
2006-06-04
11:08:00
Email
madziarka, cześć:) no weź troszkę słoneczka:) pozdrawiamy i czekamy na ciebie i pogodę:)
Magdalenka
2006-06-04
16:33:12
Email
no tak, madziarka zabrala pogode rzeczywiscie, u nas od kilku dni pada i jest zimno :-(((

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum