szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Bolące piersi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anka74
2006-05-02
Email
Od 1,5 tygodnia dokarmiam Stasia zupkami i kaszkami w związku z czym omijam 2 karmienia, najpierw piersi w nocy stawaly sie bardziej nabrzmiałe i bolące ale Staś to jakoś normowal, ale od wczoraj jedna piers mnie bardzo boli nie jest nabrzmiala ae czuje ze w miejscu bolu jest jakiś guz i czuje sie jak bym miała tą piers obitą pije mniej plynow ale nie wiem co dalej. wiem ze byl gdzieś taki temat ale nie mogę teraz znalesc poradzcie mi cos czy mam isć do ginekologa czy macie swoje rady???
samalandra
2006-05-02
08:44:09
Email
TO mi wygląda na zastuj ja też miałam takiego guza. DO tego pojawiła się wysoka gorączka. Musisz ściągać z niej regularnie pokarm. Lepiej się ściąga jak wcześniej nagrzejesz pierś ciepłym prysznicem. Noi miedzy czasie na ten ból pomagają okłady z kapusty. Bierzesz liścia miażdzysz go jakimś tuczkiem ale delikatnie i przykładasz całego do piersi. Nieprzyjemne ale skuteczne. Noi okłady z kwaśnej wody. Dobry jest żel alkacet. Nakłada się na wate i przykłada w bolace miejsce. Ja osobiście nie szłam z tym do ginekologa pomogła mi moja położna środowiskowa. Dała mi takie rady i podziałało a temperature zbijałam Codiparem. Powiedziała mi wtedy że gdyby gorączka się utrzymywała mam iść do lekarza bo bedzie wskazywało na to że stan zapalny nie zchodzi. No ale się obyło. Ty chyba nie masz jeszcze gorączki więc dbaj o sciąganie pokarmu albo jak najczęściej przystawiaj małego do piersi. To chyba tyle z tego co wiem. Ale naprawde jak masz wątpliwości to idź do lekarza. Pozdrawiam i powodzenia.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum