szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - DZIWNE MIESIACZKI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-04-29
Email
dziewczyny, czy to jest normalne? po porodzie moje miesiaczki zrobily sie jakies dziwne. duzo w nich sluzu i skrzepow. w zasadzie brak zwyklej kwi, to co sie ze mnie wydobywa to krwawy sluz. czy wy tez tak mialyscie? jezeli wsrod forumowiczek jest jakis lekarz (jagoda, andzia...), bardzo prosze, czego to moze byc sygnal? wkrotce sie wybieram do lekarza, ale dopiero za jakis czas. pozdrawiam, magda
Natalka
2006-04-29
22:09:50
Email
Niestety,nie pocieszę cię.To chyba nie jest normalne.A kiedy rodziłaś?Może to jeszcze "pozostałości" po porodzie:( Bo jeśli nie,to radzę pospieszyć się do lekarza.Nie chcę cię straszyć,ale chyba lepiej mieć pewność,że to nic poważnego.Wnioskuję z własnego doświadczenia-ja mam normalną miesiączkę,tzn.jak przed porodem,nawet teraz jest lepiej,bo organizm lepiej ją znosi-nie boli tak brzuch,jak wcześniej.Nie odkładaj wizyty,myślę,że dziewczyny by też tak poradziły :) Życzę powodzenia,napisz,czy wszystko OK?!!
Magdalenka
2006-04-30
01:58:40
Email
rodzilam prawie 5 mies. temu, od 2mies. po porodzie jestem na pigulkach (ale przed porodem tez je bralam), nie karmie piersia. okresy nie sa bolesne, czuje sie normalnie, tylko ten sluz i skrzepy. zaczelam sie juz naprawde martwic, chyba pojde do lekarza w nastepnym tygodniu. dzieki za odpowiedz. pozdrawiam, magda
Magdalenka
2006-05-13
04:39:02
Email
bylam u lekarza. "na oko" i "na reke" wszystko jest ok. ale pobral wymazy, krew, mocz itd na badania. zmartwil mnie natomiast, bo powiedzial ze po cesarce niegdy nie bedzie juz tak samo - zrosty, inne miesiaczki, sluz itd. organizm musie sie oczyscic, dojsc do siebie. to wszytko normalne. zmartwil mnie jeszcze bardziej, bo okazalo sie ze bardzo mi sie poglebilo tylozgecie macicy, a to moze byc problem, niestety, przy kolejnej ciazy. majwazniejsze jednak ze jak dotad wszystko wydaje sie byc w porzadku.
Natalka
2006-05-16
21:18:03
Email
Będę trzymała kciuki,żeby badania nic nie wykazały złego.Czekałam na twoją odpowiedź!O ciesarce wiem mało,dlatego nic mądrego napisać nie mogłam.Będziemy razem czekać na dobre wyniki!A o kolejnej ciąży nie martw się zawczasu-kobiety nawet w sytuacjach beznadziejnych (w sensie zdrowia) rodziły :) Wszystko będzie oki!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum