szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - boli


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
punta
2005-03-04
Email
Dziewczyny doradźcie co mam zrobić. Już drugi dzień z kolei wieczorem bierze mnie napad bólu w dole brzucha. Jest to ból kłujący i promieniujący w dół (ciśnie na stolec). Trwa z godzinę lub dłużej, przechodzi po odejściu gazów. Naprawdę jest niedowytrzymania. Wczoraj i dzisiaj musiałam zażyć Apap. No, ale nie można tak codziennie. Co mogłabym zrobić, aby te gazy nie dawały mi tak popalić? Czy mogę zażyć No-Spę? Dodaję, że z wypróżnianiem się nie mam żadnych problemów (mam luźny stolec). Doradźcie, Ania.
Jagoda
2005-03-05
11:31:32
Email
Z No-Spa bardzo, bardzo ostroznie. Mozesz lykac Espumisan, zmniejszy ilosc gazow, nie wchlania sie, a wiec na pewno nie szkodzi dziecku.
punta
2005-03-05
21:37:10
Email
Dzięki serdeczne, wczoraj miałam z tego powodu niezłą nockę. Przez 3 godziny usiłowałam (przeraszam za wyrażenie) "puścić bąka" i płakałam z bólu. Spróbuję zrobić tak jak radzisz Jagodo. Oby pomogło...
kyja
2005-03-05
21:49:11
Email
oj, biedna !zobaczysz, niedługo przejdzie.Też po porodzie miałam podobne dolegliwości, ale o mniejszym natężeniu, po 2-3 dniach przeszło.Nie wiem ,ale wydaje mi się,że to może jelita wracają na swoje miejsce??może na gazy pomoże wypicie rumianku?nie wiem czy możesz, ze względu na karmienie.Może zwykła herbata??trzymaj się:-)!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum