szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Wstydliwy temat


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
emi
2006-04-18
Email
Witam Mam pewien problem. po urodzeniu dziecka zaczeły mi dokuczac hemoroidy. Słyszałam ze tak moze byc ale niestety nie wiem od czego sie to paskudztwo bierze i jak z tym walczyc?? Czy ktos ma na to sposób?
agnieszka74
2006-04-18
11:49:15
Email
emi kup sobie masc "analen" mi dosc szybko pomogła...a temat jak kazdy inny
nie Ty pierwsza i nie ostatnia to masz ;))))
anka74
2006-04-18
16:59:08
Email
podobno z kasztana jest masc dobra, a hemoroidy to paskudztwo musisz tez użyć czopków, bo tak to nie przejdzie.
Basia.26
2006-04-19
07:24:04
Email
emi mi się zaczeły robić hemoroidy tak ok 8 miesiąca ciaży, w 9 przeszły, ale po porodzie naturalnym potrafią one dać w skórę, więsz parcie itd to je może wzmagać. pewnie i umnie by tak było, moja koleżanka jest rok po porodzie i dalej sie męczy. chyba cesarka mnie przed nimi uratowała.
Dorota
2006-04-19
08:45:20
Email
mnie pomogły czopki Posterisan. Hemoroid wylazł mi przy porodzie..
emi
2006-04-19
21:03:25
Email
Hej:) Dorota a te czopki pomagaja?? Nie wiem co lepsze masc czy czopki?? Agnieszka u nas w aptekach nikt nie słyszał o tej masci:(
setka
2006-04-19
21:46:30
Email
Ja tez uzywalam tej masci ale szczerze powiem efekt marny:(( a te czopki o ktorych piszecie sa na recepte???
Dorota
2006-04-19
21:59:44
Email
Czopki są bez recepty, mnie pomogły- wybrałam prawie całe opakowanie a miałam z czym walczyć..
agnieszka74
2006-04-19
22:34:51
Email
Emi pysze na opakowaniu jak byk: " Analen krem- krem do pielęgnacji okolic odbytu dla osób z problemami hemoroidów" ..
aptekarka mówiła to jest tez i płyn o tej nazwie..
U mnie dość szybko zadziałał. Jeden dzień się przmęczyłam a juz na drugi miałam mniejsze "problemy"..
pela
2006-04-21
23:07:09
Email
Emi, jest dobra rzecz na hemoroidy, to jest wyciąg z kasztanowca nazywa się "Neo-aesculan". Nie wiem czy dostaniesz bez recepty, ale spróbuj. Uważaj bo brudzi bieliznę, ale pomaga. Wciągają się. Jak masz krwawiące to może Cię trochę piec przy smarowaniu. A z czopkami uważaj, bo jeżeli karmisz piersią to nie wolno (przynajmniej mi zabroniono), chyba że kupisz sobie takie na bazie ziół.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum