szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - NAJLEPSZE FORUM


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-04-13
Email
Wiecie dziewczyny, muszę się Wam do czegoś przyznać.. Ostatnio buszowałam po innych forach (tak to sie chyba odmienia ;) ) NIe podam linków bo ktoś pomyśli, że trolluję :) Doszłam do pewnych wniosków. Forum Happy mum, mimo iż nie jest zbytnio rozbudowane (chodzi mi o szatę graficzną) i raczej bardziej kameralne, to podoba mi się najbardziej. Łatwo tu sie odnaleźć, tematy są tak poukładane, że bez problemu można znaleźć co nas interesuje. Na innych forach jest totalny bajzel. No i mamuśki na happy mum w większości się znają, wiemy dużo o sobie wzajemnie. To jest bardzo duży plus tego forum. I dlatego zostaję tutaj. BO TUTAJ JEST PO PROSTU NAJLEPIEJ!!!
Ania24
2006-04-13
10:58:28
Email
Podzielam Twoje zdanie Aneto.Tu jednak atmosfera jest inna - fajniejsza i bardziej przyjazna.Forum Happy Mum znam już od dosyć dawna ale przez jakiś czas nie mieliśmy neta.teraz jestem i bede z Wami.Pozdrowionka :)
Mała
2006-04-18
10:09:30
Email
Zgadzam sie z Wami dziewczyny.OStatnio zaglądałam na inne forum dla mam.Nawet chciałam się wpisać ale był starszny kłopot z zarejestrowaniem się.Niby najpierw było napisane że nie musze podawać hasła, później hasło okazało sie obowiązkowe itd.Po 10 minutach kombinacji zrezygnowałam z wpisu:)To tak dla porównania.Forum happymum jest dużo bardziej czytelne i po prostu takie...przyjazne.I bardzo ważne, to co powiedziała Aneta, my się tu wszystkie znamy:).Staram sie codziennie tu zaglądać choć z czasem bywa róznie.Jak jest łądna pogoda praktycznie cały czas do drzemki Natalki jestesmy na dworze.A jak ona śpi robię obiad, sprzątam itp.Pozostaje wieczór, ale wtedy mój mąż wraca z pracy:) CZasme ma ochotę zasiąść do komputera czasem nie i wtedy mam chwilę polatać:).Rozpisałam się...I oczywiście zmieniłam temat:( Przepraszam:(...W każdym razie nie ma fajniejszego furum nic to:):):)Dziewczyny, my po prostu jestesmy debeściaki:) hihi
sylwetka
2006-04-20
15:15:42
Email
http://dingo.care-mail.com/cards/flash/5407/ilikeyou.swf

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum