szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Piekna mama


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mati81
2006-04-07
Email
Hej kobietki ten nasz dział "Piękna mama" jest strasznie ubogi :( a przeciez wiosna idzie!! dawajcie tam nowe tematy i zdradzajcie co robicie aby byc PIĘKNE tej wiosny:-) Pozdrawiam ;)


Gosiak28
2006-04-07
17:04:38
Email
Swietny pomysl Mati,aby powymieniac sie poradami i sposobami na doskonaly wyglad i samopoczucie na wiosne.Ja wprawdzie nie jestem mama (ale planuje wkrotce zostac i mam nadzieje,ze sie uda),ale mam sposoby by po dlugiej zimie znow wygladac "wiosennie" :). Przede wszystkim wiecej uwagi poswiecam cerze:maseczki, oczyszczanie u kosmetyczki, dobry krem (polecam firmy NUXE).Koniecznie peeling calego ciala, raz w tygodniu,troszke solarium lub samoopalacz,by nie wygladac jak kreda.No i sport (konieczie),w moim wypadku silownia.Zdaje sobie sprawe,ze mamusie nie zawsze maja czas i mozliwosc wyrwania sie na silownie czy aerobik,ale zawsze mozna wskoczyc w dres i z maluszkiem w wozku spacerowac,biegac,a nawet jezdzic na rolkach,zalezy oczywiscie od naszych mozliwosci.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum