szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - SRARE "BECIKOWE"


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
OOO
2006-04-07
Email
Kurcze mam kłopot,mója córa skończyła już 6 miesięcy,a ja dopiero 2 tyg.temu zgłosiłam się po stare 500,z tytułu urodzenia dziecka,czy to mi juz przepadło?Babka w gminie nic nie mówiła,tylko wzięła wniosek i kazała czekac tydzien,a tu juz 3 leci.
ella
2006-04-07
14:57:38
Email
ja zglosilam sie po pieniazki jak Mirelka miala 8 miesiecy.Pieniazki otrzymasz napewno w nastepnym miesiacu.
Kajka
2006-04-07
15:49:06
Email
OOO pociesze cie:) mozesz sie mile zaskoczyc bo prawdopodobnie dostaniesz juz nowe becikowe. gdzie czytalam ze rodzice dzieci ktorym nalezal sie zasilek z tytulu urodzenia dziecka a nie zlozyli w niosku do konca 2005 roku zostanie przyznane im juz po nowemu becikoe czyli 1000 badz` 2000pln i to do miesiaca ma przyjsc ale 100% nie daje bo w tym kraju nic w 100% nie mozna powiedziec

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum