szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Ból głowy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2006-04-05
Email
Hej dziewczyny, czy macie jakiś sprawdzony lek na ból głowy? Tak mnie boli ciągle głowa, że juz wytrzymać nie mogę. Mąż śmieje się, że mam globusa. Robiłam badania i wyniki mam w normie, a głowa wciaż boli. Do tej pory brałam zawsze saridon i na głoe pomagał, ale miałam wrażenie, że pali mi przełyk i zołądek. Co wy bierzecie, jak was migrena dopada?
Goga66
2006-04-05
17:20:06
Email
Sylwia - rada nie dla karmiących ale myślę, że skuteczna. Ja zawsze brałam panadol z kofeiną plus polopirynę S. Po jednej tabletce ale równocześnie. Jeżeli to migrena, to pomasuj też taką żyłę idącą bokiem po szyi i z tyłu głowy, wyczujesz, gdzie to jest.
Ania24
2006-04-05
18:38:09
Email
witajcie mamusie. mnie też dość często boli głowa.wtedy biorę zwykły paracetamol.raczej pomaga :) ewentualnie kawa. pozdrawiam
agata83
2006-04-05
18:55:32
Email
A mnie kiedy tak głowa boli biore wtedy Solpadeine i chyba tylko to mi pomaga:)
setka
2006-04-05
21:31:15
Email
Tez mi sie zdarza ciezki bol glowy. Ale to taki ze az mi sie chce wymiotowac. Wtedy pomaga mi bardzo goraca kapiel - wrzatek i 2 tabletki Imbupromu. I po klopocie. Ale jest ciezko!
sylwia
2006-04-05
21:50:45
Email
Dzieki dziewczyny, bo ja chyba juz wszystko wypróbowałam, solpadeine , to co goździkowej :))) i nic mi nie pomaga, a mam tak ostre bóle, że prawie wymiotuję i wszystko mi wtedy przeszkadza. Może to poprostu migrena, czyli choroba zawodowa :). Pomysł z polopiryną Goggi wydaje mi sie ciekawy, ale niestety mam uczulenie na ten lek i potem z krwotokiem z nosa bym sobie nie poradziła. Ach, ta przypadłość.
Ania27
2006-04-05
22:06:26
Email
Na migrene nie ma rady.Jak mnie dopada ta "szlachecka choroba"to zaslaniam zaslony,klade sie do lozka i probuje przespac ten bol.Mnie nic niepomaga,a glowa boli mnie tylko z jednej(lewej)strony.Wspolczuje wszystkim ktorzy miewaja te bole :((
21Aneta
2006-04-05
22:26:10
Email
ja się futruję pyralginą... tylko to mi pomaga!
Mała
2006-04-05
23:00:54
Email
Mnie dość często boli głowa, Sylwia, wiesz czemu...Mi pomaga nurofen forte.Ale ostatnio przekonałam się że dobry jest też herbogastrin.Niby ziołowe ale jak mocne cholerstwo.
Kamila
2006-04-06
21:40:41
Email
Oj..znam ten ból.. mam takie same "dodatkowe atrakcje" jak Wy.. tzn. wymioty.. nie wiem, już czasem wymiękam z tym bólem.. Stosuję SOLPADEINE, NUROFEN FORTE a teraz KETONAL.. zawsze po 2. tabletki.. ten ostatni, uważam, że jest bardzo dobry, tylko, że na receptę (dostałam po operacji na zęby). Pomaga mi często masaż skroni i Amol.. eh... chyba kobietki już tak mają... pozdrawiam!
Magdalenka
2006-04-06
23:43:36
Email
czesc... ja tez niestety cierpie na bole glowy. podejrzewam ze to mogrena, przynjamniej takie sa objawy. kiedys bralam saridon, teraz taki lek, ktory mma w skladzie aspiryne, acetaminofen i kafeine. mocny, mozna brac tylko 2 tabletki na dobe, ale ostatnio wzielam az 4 bo myslalam ze oszaleje. wymiioty, zawroty, swiatlowster, wszystko do kupy. jezeli chodzi o ketonal, kamila, uwazaj, to jest bardzo mocny lek, ja to bralam po operacji kolan.
anika
2006-04-07
09:03:54
Email
Hej dziewczyny. Ja juz kiedys opisywałam tutaj moją przypadłość. Generalnie nie każdy silny i długotrwały ból głowy musi byc migreną. Mnie głowa bolała przez około 4 miesiace. Zrobiłam wszystkie badania, odwiedziłam wszystkich lekarzy, aż trafiłam do neurologa, który stwierdził napieciowe bole głowy. Pomogły mi silne leki, które brałam przez 3 miesiace. Od tamtego czasu ani razu nie bolała mnie głowa. Bardzo wazna rzecz powiedział mi lekarz. Przy dłuższym bólu nie wolno samemu brac jakich kolwiek lekow poniewaz organizm sie do nich przyzwyczaja i sam o nie woła własnie bolem, np. głowy. Niestety żeby brać leki musiałam odstawic mała od piersi :-(
pinkie
2006-04-07
09:32:30
Email
Hej dziewczyny! Szczerze Wam współczuję. Ja nie miałam nigdy bóli migrenowych, więc nie wiem co to znaczy. Natomiast przyszło mi coś do głowy, doświadczyłam pare lat temu czegoś interesującego. Byłam u znajomej i właśnie wtedy głowa mi po prostu pękała z bólu (pewnie miało to zwiazek ze skokiem ciśnienia).Powiedziałam jej o tym, a ona zaproponowała mi zabieg Reiki. Okazało się, ze jest Mistrzem Reiki. Stanęła za mną , układała swoje dłonie nad moją głową, przyciskała w różnych miejscach. Nagle poczułam jakby cos oblokowało się w mojej głowie i zaczeło krążyć na nowo. Nie mogłam w to uwierzyć, ale ból zupełnie zniknął. Potem długo mi znajoma opowiadała, jak znosi różne bóle, również migrenowe, czasami potrzeba kilka zabiegów. Kiedyś, tuż przed ważnym egzaminem strasznie się przeziebiłam. Poprosiłam ją o zabieg, chodziłam do niej codziennie przez 3 dni i właśnie tyle trwała moja choroba. Po trzech dniach ani kataru, ani innych dolegliwości. Może sie to Wam wyda śmieszne, ja tez nigdy bym nie uwierzyła, gdybym nie doświadczyła. Może jest to jakaś alternatywa dla leków, zwłaszcza dla kogoś, kto chce karmić piersią. Oczywiście trzeba trafić do osoby z dyplomem, a nie do jakiegos szarlatana.
kasiat
2012-08-14
12:19:10
Email
Ja z migreną walczyłam 10 lat, po urodzeniu bóle były jeszcze silniejsze a przy małym dziecku nie mogłam sobie za bardzo na to pozwolić bo dzidziuś potrzebuje dużej uwagi z mojej strony i mąż wysłał mnie do lekarza który zajmuje się medycyną naturalną i brałam zabiegi z akupunktury, łagodziły ból ale skończyło się na tym że zaproponował mi rezonator biofotonowy który zdecydowałam się kupić bo przywraca on całą harmonię w organizmie która została zachwiana przez te wszystkie lata. po 3 miesięcznym stosowaniu odczułam ulgę i w końcu w pełni mogłam zając się dzieckiem.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum