szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - urządzanie łazienki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aska
2006-03-30
Email
wiem, wiem... trochę dziwny temat, ale poszukuję osoby, która zaprojektowałaby mi wystrój łazienki, małej łazienki. Moze kogoś znacie kto się tym zajmuje i jest akurat z moich okolic, przypominam - jestem z Jaworzna. (w grę wchodziłyby pewnie okolice Katowic, Sosnowca, Tych itp.)
xxxx
2006-03-30
14:35:27
Email
bez sensu temat, poszukaj na necie kobieto!
aska
2006-03-30
16:27:12
Email
wolę kogoś poleconego
sylwia
2006-03-30
20:57:02
Email
Ja ci niestety nikogo nie polecę, bo mam ten sam problem i aż dwie łazienki do zaprojektowania.:(
Mała
2006-03-31
09:22:31
Email
Mam ten sam problem.Więc niestety pomóc Ci nie mogę:(.Ale moze zobacz w salonach łazienek.Oni powinni robic projekty.Pozdr:)
sylwia
2006-03-31
15:41:20
Email
A ja sie mogępochwalić, że juz jedna łazienka( na dole) juz sie robi, a do drugiej na górze kupiłam glazurę i latem się wyprowadzam z miasta do wymarzonego domciu na wsi, który właśnie kończy sie budowac. Wszystkie jesteście zaproszone na parapetówkę:)
Eryka
2006-03-31
15:45:05
Email
Ojej Sylwia! To wspaniale. Sama mieszkam na wsi w domku z dużą przestrzenią wokół. Pozdrawiam serdecznie:)))
Michalina
2006-03-31
15:46:17
Email
Ja znam fajnego dekoratora wnętrz, ale w Koszalinie. Zaprojektował nam super łazienkę. Aska, najlepiej zrób łazienkę na biało , tzn. białe kafelki i nie do samego sufitu. Ścianę gdzie nie ma kafel;ek pomaluj na kolor, jaki Ci się aktualnie podoba. Dodatki, jak ręczniki, jakieś uchwyty itd w innym kolorze. Jak Ci sie znudzi wystrój łazienki, to odmalujesz łazienke na inny kolor i wszystko bedzie wyglądac zupełnie inaczej.
sylwia
2006-03-31
18:03:47
Email
Eryko, a gdzie Ty mieszkasz? My niestety nie bedziemy mieszkać na terenie "niezaludnionym", tylko na osiedlu domków (4,5km) od miasta, a może i stety, bo ja całe zycie mieszkałam z rodzicami daleko od sąsiadów na pięknej Warmii i zawsze był u nas problem, że strach wyjechać i dom zostawić. Dlatego z mężem postanowilismy "męczyć się" z sąsiadami. Pozdrawiam serdecznie:)
sylwia
2006-04-01
21:23:03
Email
A ja się znów przechwalam:)), a mianowicie dzisiaj zdun skończył stawiac nam piec kaflowy w salonie i jestem niesamowicie szczęśliwa, bo wyszedł bardzo ładnie. Już domek nabiera kolorów, a jak wywołam fotki, to wkleje jedną , aby wam pokazać:)))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum