szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - DO ADMINA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2006-03-29
Email
Szanowny Administratorze, czy byłaby możliwość ulepszenia forum i sprawić, że będą się wyświetlały adresy IP? Pozdrawiam serdecznie.
Goga66
2006-03-30
00:10:37
Email
Albo będzie tylko dostępne dla osób zarejestrowanych - znudzi się komuś rejestrowanie na tysiąc sposobów. Może jednak można zblokować osobę, która ciągle tu miesza
MoNiSiA
2006-03-30
09:12:38
Email
No właśnie Gosiu o to mi chodzi :) Pozdrawiam ciepło i czekam na odpowiedź Szanownego Admina.
Katecat
2006-03-31
16:43:41
Email
ja wiem, że jestem monotematyczna ale... CO Z ARCHIWUM????????????? czy leci z nami admin?
Goga66
2006-03-31
16:53:27
Email
Ja także jestem monotematyczna - Pani Admin(ko) - czy naprawdę nie można zablokować osoby, ktora tu wchodzi pod różnymi nickami i miesza na tym forum? Czy to jest NIEMOŻLIWE? Trudno jest wymagać od ludzi, żeby im nerwy nie puszczały po bardzo obraźliwych tekstach skierowanych do nich, trudno też od co wrażliwszych wymagać, żeby nie odchodzili.
ADMINISTRATOR
2006-03-31
18:14:15
Email
Identyfikacji nie da się raczej założyć. Co najwyzej mogę pomyśleć o dodaniu rejestracji. Jak same widzicie chamstwo wpisuje się pod róznymi nickami, z tego powodu utrudnione jest również zblokowanie takiego inteligenta.
Goga66
2006-03-31
18:19:39
Email
może własnie rejestrację - ile razy będzie się chciał(a) rejestrować, to przecież wymaga czasu ??? Na pewno nie zniknie ale... Dzięki za odzew i proszę w temacie Julia Magdalenki wykasuj brzydki wpis nt. jej dziecka, także cały wątek "do Migotki" - niezdrowo się kłóciłyśmy a ten ktoś to podsyca ciągle i jeżeli możesz w "czerwca 2005 też nie ma mamy do roboty" na czwartej stronie wyjątkowo "miły" wpis pod mojm adresem. Pozdrawiam serdecznie. Goska
Goga66
2006-03-31
19:01:51
Email
Pierwszy wpis już usunięty - dziękuję za szybki odzew :). Jeżeli zajrzysz tu, to przy okazji miej na względzie jeszcze te dwa pozostałe, już mniej istotne. Pozdrawiam
MoNiSiA
2006-03-31
21:44:23
Email
Pozostaje tylko wykasowywać posty przez Adminka....Chociaż i za to dziękujemy.Rejestracja trwa naprawdę chwilę. Jeśli ta ów pani będzie miała dalej ochotę się kłócić to poprostu bagatelizujmy i tyle :) Myślę, że wtedy pójdzie sobie na inny portal :) Dziewczyny dla mnie to forum jest naprawdę fajne i chciałabym żeby tak zostało. Wiele razy mi pomogłyście i dziękuję za to. Pozdrawiam moje ulubione forumowiczki i te 'starsze', i te 'nowsze' ;)
Goga66
2006-03-31
22:03:57
Email
Jest sposób żeby szybko dotrzeć do naszej miłej adminki - ale publicznie wolę nie budzić licha - Monisiu, jakby co, to znajdź moje gg w kontaktach :) Mejl jest ujawniony
agafa
2007-06-16
10:16:33
Email
mam prośbę...BARDZO zalezy mi na zmianie tematu w dziale: "Nasze dzieci i my..." nie wiem jak to zrobić, prosze o odpowiedz, lub ( jeśli jest taka możliwośc) poprawienie tematu: "Gusia ur.01.09.07 (lepiej późno niż wcale:))" ....przyznasz droga adminko :) że ta pomyłka brzmi fatalnie...temat brzmiec powinien: "Gusia 01.09.2006r." jeszcze raz proszę o odpowiez i pomoc...z góry serdecznie DZIEKUJE..pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum