szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - aska do Basi 26


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aska
2006-03-26
Email
moze tak będzie wygodniej, nie będziemy zaśmiecać dziewczynom postu o danym temacie naszymi pogaduszkami.
Tak, mam dzidzie, Ole, ma już półtora roczku
Basia 26
2006-03-27
08:37:21
Email
masz rację, hihi, dobrze to wykombinowałaś, bo na wątku "zawody" zaczęłyśmy gadkę o pierdołach, hihihi. no to masz już dużą pocieszkę, mój Miłosz dopiero zaczyna odkrywać, ze buzią moze dawać też inne sygnały niż tylko płacz, hahaha. zaczyna się śmiać, gawożyć powolutku:) powiedz ile masz lat, gdzie do szkoły chodziłaś... wklej może fotę, a nóż się znamy:) moje fotki masz w ostatnim dziale "chwalimy się zdjęciami"
aska
2006-03-27
19:56:17
Email
oglądałam Twoją fotkę - niestety nie znamy się, a pewnie dlatego, że ja jestem z Chrzanowa a tutaj, tzn do Jaworzna, przeprowadziłam się po ślubie. Szkoły kończyłam również w Chrzanowie a teraz dalej studiuję w Katowicach na Akademii Ekonomicznej. No i moje latka, chyba stara jestem (hihihi) 29 wiosen.
Teraz siedzę z Olką na wychowawczym.
A kilka słów o Tobie?
Basia 26
2006-03-27
20:06:12
Email
Ja jestem tak jak mówiłam, z Podala, chodziłam do technikum energetycznego na elektrowni III, potem na Politechnikę Śl w Katowicach:) a na AE chodziłam do czytelni , skserowałam chyba z tonę książek do pracy mgr. W czerwcu się broniłam (już w dwójeczkę). ja jestem na macierzyńskim, a pracuję ogólnie w Sosnowcu. no i nie jest między nami taka duża różnica. ledwie trzy latka:) w Chrzanowie kiedyś kiedyś, chyba z 10 lat temu balowałam na osiemnastkach w "złotej beczce"... chyba tak się ten lokal nazywał...
aska
2006-03-28
20:52:56
Email
a faktycznie, pamiętam była taka knajpka, a moze nadal jest... to może mamy wspólnych znajomych z Chrzanowa ale chyba trudno byłoby tego dojść
Asteria
2006-03-30
11:16:36
Email
Widze ze Panie wioda zywot niedaleko moich rodzinnych stron...Ja mieszkalam w Tychach, edukacja nieustannie kazala mi kursowac miedzy tychami i katowicami, a w sosnowcu mam sporo znajomych ze studiow ;) Pozdrawiam :):)
aska
2006-03-30
14:00:55
Email
ooo!
Basia 26
2006-03-30
22:28:13
Email
ha, no proszę, Tychowianka a tak daleko zawędrowała:) wracaj na śląsk:)) ps, czy ja dobrze napisałam z tą Tychowianką?? hihi
aska
2006-04-05
11:35:56
Email
Basia, ćwiczysz gdzieś? Chodzisz na jakieś zajęcia aby pozbyć się brzuszka (jeśli go wogóle masz)? U mnie już minęło półtora roku od porodu a ja nadal nie moge zmobilizować się na ćwiczenia w domu. Ciągle mam coś ważniejszego do zrobienia, np teraz - zamiast robić brzuszki przeglądam forum hihihi.
Myślałam o ćiczeniach u Rożnowskich ale samej nie bardzo mi się chce.
Basia 26
2006-04-06
08:02:32
Email
asia kurcze właśnie na razie za bardzo nie mam czasu na wyrwanie się z domu ale już o tym myślę. słyszałam, ze fajnie jest u Rożnowskich. ja tam tylko na USG chodziłam, hihi. w sumie nawet mi ten brzusio spadł, no ale brakuje mu jędrności :/ też ćw w domu mi jakoś nie wychodzą. przed ciążą chodziłam do fitness szoku. fajne tam mają zajęcia taneczne HI-LO czy jakoś tak;) no i słyszałam, że jest na basenie na osiedlu AQUA FITNESS. koleżanka mówi, ze rewelacja, no ale nie wiem jak teraz bym wyglądała w stroju kąpielowym ;) po swiętach może się zgadamy i coś wykombinujemy, co ty na to?? jak dobrze nacyckam Miłosz to zawsze ktoś mi z nim zostanie:)
Basia 26
2006-04-06
08:04:51
Email
no i jeszcze koło mnie w pawilonach SŁONECZNA jest klub fitness. podobno niezłą wyćwikę tu dają na uda, brzuch pośladki. chyba sie wybiorę i zobaczę, bo w sumie mam tu najblizej, ale kusz mnie ci Roznowscy, też moze warto na jedne ćw tam iść:)
aska
2006-04-06
11:14:51
Email
u mnie jest podobnie, brzuszek niby spadł i to sporo ale właśnie brak mu tej jędrności.
Może faktycznie, jeśli będziesz miała ochotę, to się kiedyś zgadamy na jakieś ćwiczenia. Razem może będziemy się bardziej mobilizować

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum