szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Czy wasze dzieci przesypiaja nocke?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
larisa
2005-02-28
Email
Moja mala ma 7 miesiecy, jak juz mowilam i budzi sie regularnie ok 4 czy 5 rano strasznie glodam. daje jej w ciagu dnia dosyc duzo jedzenia bo myslalam ze moze po prostu sie nie najada a na noc cala butelke kaszki a ona dalej sie budzi. Nie wiem co robic... Jestem troche podlamana bo sie przez to niw wysypiam, nie mowiac juz o tym, ze potem budzi sie o 6 i 7. Czasem zastanawiam sie: KIEDY JA SIE ZNOWU WYSPIE????? cZY NADEIJDZIE DZIEN KIEDY POSPIE SOBIE DO 10??? JEZU, JAK ZA TYM TESKNIE!! ale wracajac do tematu... podobno dziecko w tym wieku powinno przesypiac cala noc, a jak sie budzi nie powinno sie mu dawac mleka bo musi nauczyc sie zasypiac samo. To chyba bzdura, ale w takim razie czy to normalne ze ona sie tak budzi i to jej przejdzie po jakims czasie? do 6tego m-ca przesypiala juz calutka noc i czasem spala nawet do 8!!! te dni jednak bezpowrotnie minely... Czy macie jakies doswiadczenia w tym zakresie?
Mała
2005-03-01
07:58:58
Email
natalka przesypia mi całe noce.czasem obudzi się o 5 czy 6 , przewine dam jej mleka i spi dalej.Do 8. Ale z reguły budzi sie koło 7 i już nie chce spać, jak dzisiaj np.Kładę ją spac około 21-22.Zmartwiłaś mnie że do 6 mies. też tak u Ciebie było a teraz juz nie, bo Natalka właśnie ma 6 miesiecy.O której kłądziesz spac Maleństwo?MOże spróbuj kłasc godzinke później spac?A co do karmienia w nocy to uwazam że skoro dziecko jest głopdne to nie powinno sie go głodzic.
Kamila
2005-03-01
11:20:10
Email
Kinia jak dotąd przesypiała całe noce, teraz jak choruje, to budzi się o 4. na butlę, ale zje, trochę ją ponoszę i zasypia... spi nawet do 10. Może daj więcej kaszy na noc? Moja je Bebiko, niby trzeba podawać 180ml, ale ja na noc robię 225ml i zjada całą butlę... Jak maleństwo jest głodne ta dawaj po prostu więcej! A może zęby idą..... ;)
Julia
2005-03-01
15:50:21
Email
Bartek od ok 2-3 miesiąca życia śpi od 20-21 do 6-7 rano. Ostatnio zaczął się budzić w środku nocy na karmienie, ale odkąd daję mu zupki to znowu śpi całą noc. Rano jak go nakarmię to często jeszcze śpi ok godziny, ale nie zawsze, wtedy moje spanie też się kończy ;o) Larisa nie przejumuj się, skoro twoja córeczka spała przedtem ładnie, to może jej się znowu odmieni. Podobno takie zmiany w rytmie snu u dzieci to normalka.
larisa
2005-03-01
21:02:45
Email
Dzieki za odpowiedz, dziewczyny. Mala, chyba maszracje moze za wczesnie klade ja spac, bo juz o 19 ale z drugiej strony musze tek robic bo studiuje i wtedy dopiero moge sie uczyc... A poza tym, az wstyd sie przyznac ale czasem jestem tak zmeczona po calym dniu z Lilka ze nie wyobrazam sobie harcowania do 22. Niewiadomo juz co lepsze- wysypiac sie rano czy miec wieczorem troche czasu dla siebie??Bo to przeciez logiczne ze dziecko nawet przy najlepszych checiach nie bedzie spalo dluzej niz 11-12 godz bo po prostu tego nie potrzebuje! Czasem tak sobie mysle- jak fajnie byc takim dzidziusiem i moc sobie tyle spac:)
Aska
2005-03-02
09:08:32
Email
Moja Ola bez względu na to o której wieczorem położe ją spać rano i tak o 6-6:30 się budzi. Zazwyczaj zasypia o 20, budzi się w nocy różnie - do karmmienia. Zazwyczaj ok 4 (ostatnio dosypia do 5:30) ale bywa i tak, że o 24. Karmimy się wtedy na leżąco i śpimy dalej. Zauważyłam też, że w ciągu dnia tak co dwie godzinki robi się śpiąca, z tym, że w dzień sypia mi krótko, tak do godzinki, nie dłużej. A czasami nawet 20 minut. Ale tak jak pisałam u nas godzina o której zaśnie wieczorkiem nie ma znaczenia i tak o swojej stałej porze się zbudzi.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum