szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - gluten w posilkach


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
larisa
2005-02-28
Email
Dziewczyny, jak to jest z tym glutenem w posilkach dla niemowlat?? Podobno ponizej 11 miesiaca nie wolno podawac chleba i niczego zbozowego (oprocz ryzu). Z kolei moja mama twierdzi ze dawala mi kaszke manna i juz po pol roczku, a wszedzie pisze sie ze w 8 miesiacu mozna juz dawc dzieciaczkowi chleb do raczki zeby sam sobiie memlal- to jaki mam jej dawac chleb jezeli ona nie moze przetworow zbozowych?? Czy ktoras z was wie jak to jest? Moja coreczka wlasnie skonczyla 7 miesiecy i juz chcialabym zaczac podawac jej kaszke manna i ten chleb ale wlasnie nie wiem czy moge... Kazdy mowi co innego!
Mała
2005-02-28
20:33:01
Email
Była dzis u nas pielegniarka z osrodka.Podobno chodzą do wszystkich dzieci od 3 mies do roku.O nas przypomniała sobie przypadkiem gdy moja mama rozmawiaa z nią niedawno przypadkiem...No ale nie o tym chciałam mówic...mówiła ze gluten dopiero po 10 mies. mozna.A co do kaszki mannej, moja mama tez mi dawała, no ale teraz to wszystko jest innaczej.Kiedys to podibno dzieci do roku karmiono tylko z butli.Teraz to nie do wyobrazenia:)
Aska
2005-03-17
12:39:48
Email
mnie też lekarka zwracała uwagę na gluten, podobno jest w większości naszych (czyli dorosłych) pokarmach i odradzała mi nawet dawać spróbować/posmakować naszego jedzenia Oli. jesteśmy teraz na deserku, zupce i powoli wprowadzamy na wieczór kaszkę (oczyiście bezglutenową). Acha i prosiła mnie lekarka abym nie kierowała się tym jak kiedyś karmiono dzieci bo teraz są inne zasady, inne znaczy lepsze.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum