szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - zioła przeczyszczjące


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
...
2006-03-22
Email
A co powiecie o zoiłach przeczyszczajacych?Czy one pomagaja schudnąc
Kachna
2006-03-22
12:32:16
Email
Owszem, przy okazji rozregulujesz sobie żołądek, możesz podrażnić śluzówkę, doprowadzić ostatecznie do zaparć rozleniwiając jelito, nabawić się awitaminozy. Ale schudniesz. Poza tym uważajcie dziewczęta na wszelkie herbatki odchudzające i tego typu preparaty, kiedy karmicie piersią! Ka zda zreszt a metoda jest skuteczna jeżeli stosuje się do niej dietę mż lub żp. Dla niezorientowanych - mniej żreć, żreć połowę. Skutecznie schudniecie jeżeli w ogole mż w złagodzonej formie zastosujecie całe życie. Jak się spala mniej niż się dostarcza, to nie ma cudów! Dużo ruchu i mż gwarantuje dobrą figurę całe życie. Jestem aktorką i próbowałam kiedyś wszystkiego z koszmarnym rezultatem dla zdrowia. Kiedy zmądrzałam, to naprawdę i trwale schudłam.
setka
2006-03-22
13:41:47
Email
Podpisuje sie pod tym wpisem. Chociaz slabo z zastosowaniem. Nawet nie chce myslec co sie ze mna stanie jak przestane calkowicie karmic piersia:((

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum