szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - JAN PAWEŁ II WIELKI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Isia
2006-03-21
Email
2 kwietnia 2005 roku minie pierwsza rocznica śmierci naszego wielkiego Rodaka... JANA PAWŁA II WIELKIEGO.. Pamiętamy! SANTO SUBITO!!
smutna
2006-03-22
13:38:44
Email
To bardzo ważna data i nigdy nie powinniśmy o niej zapomnieć. W mojej miejscowości dnia 2 kwwietnia młodzież z liceum zatańczy poloneza na rynku aby uczcic pamięć naszego wielkiego Papież-Polaka.
Eryka
2006-03-22
22:54:22
Email
Będzie to na pewno wyzwanie dla nas, aby opowiedzieć naszym pociechom o Janie Pawle II - naszym kochanym Ojcu Świętym.
??
2006-03-23
08:17:40
Email
(*) (*) (*) (*) (*) - bardzo mi brakuje oczu Naszego Kochanego Ojca Swiętego i jego uśmiechu i gestu dłoni na powitanie wiernych. To już rok!! Ale Ociec wciąż żyje w naszych sercach!!
ja
2006-03-24
11:09:32
Email
podnoszę temat, aż dziwne że tu tak pusto...
Mała
2006-03-24
11:25:27
Email
Juz rok mija...A ja ciągle nie mogę w to uwierzyć...W niedzielę byłąm w kinei na filmie:"Jan Paweł II".Wzruszający...ale powiem szczerze wg mnei nie za bardzo udało im się dopasawać odtwórcę Jana Pawłą II...Ale pewnie dlatego mi nie odpowiadał bo po prostu nikt nie jest w stanie pokazać jaki był Wielki i Wspaniały...Żaden człowiek nie zastapi Go...Mam na ścianie powieszony portret Jana Pawła Wielkiego...Natalka bardzo często gdy obok niego przechodzi staje i mowi :"Pape" i pokazuje paluszkiem:)Będe się starała Natalce duzo opowiadać o Ojcu Św.A 02.04. wypada w niedzielę.Spotkamy sie my, wszyscy wierni w kosciele na modlitwie za Niego...
pela
2006-03-27
23:34:57
Email
Ja tak sobie dzisiaj o Nim rozmyslałam.. Jakoś czuję taką moc w sobie,żeby sięnie załamywać, patrzeć z ufnością w przyszłość. Mam nadzieję,że uda mi się zaszczepić miłość do Niego w moich dzieciach.
Eryka
2006-03-28
23:22:08
Email
Wczoraj widziałam jakieś migawki z Jego ostatniej pielgrzymki do Polski i tak mi jakoś ciepło w sercu.
podnoszę
2006-04-02
11:47:37
Email
podnoszę temat

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum