szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - WIOSNA!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
setka
2006-03-21
Email
Dziewczyny dzisiaj pierwszy dzien wiosny:))) Tak tesknie za sloneczkiem i ciepelkiem ze........... Z okzaji tego malutkiego swieta wszystkim mama zycze blekitnego nieba i zielonej trawki w ogrodzie:))
Basia 26
2006-03-21
15:03:55
Email
setka, u mnie dziś piękne słońce... a niech stopi te śniegi zalegające od listopada!!!! też chcę wiosny!! bo jak na razie to piekną mamy zimę tej wiosny :(( pozdrawiamy: Basia i Miłek:))
Michalina
2006-03-21
15:20:18
Email
U nas też słońce :)))
Migotka
2006-03-21
16:56:14
Email
W Gdańsku tez niebo rozświetlają jasne promienie wiosennego słońca....tak bym chciałam by ten pierwszy dzień wiosny,który jest tak pogodny zwiastował same ciepłe i jasne dni pozbawione tej ziomowe szarości:)
moni
2006-03-21
21:51:32
Email
Dziś topiono Marzannę i pomimo tego śniegu tak jakoś fajniej się zrobiło.Dziś zdałam sobie sprawę że już po raz enty siedzę przed kompem i do was skrobię.Dałam się wciągnąć.Myślę że na dzisiaj tyle wystarczy bo chociaż dzieciątko już dawno śpi a mąz czeka zmarudzony na małe bara bara pasuje się w końcu połozyć spać.Jutro też tu zaglądnę.Pa Pa!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum