szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Modlitwy naszych dzieci


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-03-20
Email
Choć sama mam raczej sceptyczne podejście do kościoła,to w Boga wierzę i wiarę pragnę równiez zakrzewić w moim dziecku.Może znacie jakieś krutkie modlitwy które mozna odmawiac razem z maleństwem,a póżniej zacząć go ich uczyć.
Migotka
2006-03-20
13:24:53
Email
Ja najchętniej odmawiam z Alusiem tą modlitwę,wycisza się przy niej niesamowicie i ...ostatnoi udało mu sie przypadkowo powiedzieć "aaaa___meen".Marcin śmieje się ze zostanie księdzem,skoro juz tak dobrze zaczyna:))))__________"Do Ciebie Boże rączki podnoszę,o zdrowie mamy,taty i całęj rodziny proszę.I proszę także niech mnie od złego zawsze wszystkie aniołki ustrzegą"
Mała
2006-03-20
15:47:59
Email
My zawsze co wieczó odmawiamy:"Aniele Boży, Stróżu mój Ty zawsze przy mnei stój.Rano wieczór we dznie w nocy bądź mi zawsze do pomocy.Broń mnei od wszystkiego złego i zaprowadź do żywota wiecznego,Amen"[Natalka zawsze sama mói amen].Na koniec zawsze jeszcze mówię:DZiękuje Ci Panie za dzień dzisiejszy prosze o noc szczęśliwą".Jak byłam Mała mówiłam też tą modlitwę:"Do Ciebie Boze rączki podnoszę..." ale niepamiętałam co jest dalej.Dzięki za przypomnienie, wprowadze to Natalce na rano.
sylwia
2006-03-20
16:12:21
Email
Migotko! my tez to odmawiamy, ale mamy inne zakończenie,chyba skrócona wersja"Boże do ciebie rączki podnosze i o zdrowko proszę : tatusia, mamusi, a także swoje, żeby aniołki strzegły kroczki moje"
aska
2006-03-20
19:11:42
Email
my modlimy się podobnie jak migotka "Do ciebie Boziu rączki podnoszę, o zdrowie taty i mamy proszę, i proszę także, niech mnie od złego na każdym kroku aniołki strzegą" i inna "Aniołeczku ze skrzydłami, módl się proszę wciąż za nami, módl się rano, módl się w nocy, bądź nam zawsze do pomocy"
pela
2006-03-20
23:03:00
Email
Ja ze swoją córcią też odmawiam "Aniele Boży", na początku mówiła tylko amen na końcu, ale teraz zna już całość i ładnie mówi (moja Kalinka ma 2 latka i 3 m-ce). Życzę sukcesów w nauce paciorka.
Basia 26
2006-03-21
09:18:44
Email
Migotka, ja też znam tą modlitwę, do dziś przed kolację wigiliją ją odmawiamy z rodzicami:)) a po niej Aniele Boży... można jeszcze dziecku przed uśnieciem powiedzieć "dobranoc, dobranoc aniołeczki na noc, matka Boska przy łóżku, a Pan Jezus w serduszku:)"
setka
2006-03-21
10:08:13
Email
Nie znalam tych modlitw:( Oprocz "Aniele Boży" ale tak mnie to gdzies w srodku poruszylo ze postanowilam mojemu synkowi je na dobranoc mowic. Chyba nie jest jeszcze za wczesnie?? Ma w piatek 4miesiace??
Basia 26
2006-03-21
10:46:37
Email
ja w sumie to znam tak: Do Ciebie Boziu rączki podnoszę, o zdrowie dla całej rodziny proszę, i proszę Cię także niech mnie od złego na każdym kroku aniołki strzegą... Aniele Boży itd...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum