szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - HIHI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Anonimowa
2006-03-20
Email
GDZIE JEST MÓJ POST do migoty?
aNONIMOWA
2006-03-20
11:42:40
Email
GDZIE DO CHOLERY JEST MÓJ POST?OD KIEDY USÓWA SIE ZWYKLE POSTY JA NIE NAPISALAM NIC ZLEGO!!!SAMĄ PRAWDE..WIEC APELUJE O PRZYWRÓCENIE MOJEGO POSTU...NATYCHMIAST
Anonimowa
2006-03-20
11:46:06
Email
no to raz jeszcze mówię ze migotka jest tu nie potrzebna,bo robi z siebie królową forum,a jej posty sa tak słodkie ze az mnie mdlą!!!!nie wiem po co jest na tym forum,bo sam poradzic nic nie umie,a uwaza sie za nie wiem jaką mądrość!!!!
Migotka
2006-03-20
11:52:19
Email
Nie wiem kim jesteś,dlatego nie będę się w żaden sposób ustosunkowywac się do tego co napisałaś.Nie mam też zamiaru odchodzić z tego forum,choć przyznam,że jest mi przykro po tym co przeczytałam.Lubię to forum,lubię osoby które w nim uczestniczą.I pomimo,że jest któś taki jak ty,nadal uważam,że to forum jest najlepsze w całym nacie!!!Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamuśki:)Migotka.
???
2006-03-20
12:30:03
Email
nie no to już przesada,żeby atakować nasza migotke!!!Migotka bardzo dobrze,jesteś dzielną i madra dziwczyną!!!
setka
2006-03-20
12:36:17
Email
NIE DAJ SIE PODPUSCIC MIGOTKA:))))))))))) BUZKA!!
kyja
2006-03-20
22:37:41
Email
nie wierzę własnym oczom??nadal to się ciągnie??widzę,że ktoś, i to w dodatku tchórzliwy ( vide: bardzo "odważny" nick),usiłuje nadal mącić na forum-życzę powodzenia, hehehe.I jednocześnie zazdroszczę samozaparcia;-)))
agnieszka74
2006-03-20
23:14:53
Email
przeciez wiadomo kto to jest ta: anonimowa..
dziewczyny olac ją i nie odpowiadac...
Basia 26
2006-03-21
09:22:19
Email
e tam, takie durne pisanie... ten ktoś dobrze się bawi,a niech się bawi... po mnie to spływa, za niedługo pewnie i na mnie wsiądzie... jeśli ma mu ulzyc, to bardzo proszę... wisi mi to... Migotka, nie przejmuj sie, olej to, nie warto tym glowy zaprzątac. jak to jest, że az kłuje w oczy kogoś, ze tu chamstwa jeszcze nie było...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum