szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - herbatki odchudzające


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-03-18
Email
Hey mamuśki,moja znajoma koniecznie chce kupic jakąś herbatkę odchudzajaca,ja tam nie wierzę by to coś działało,ale moze któraś z Was zna jakąś dobrą i SKUTECZNĄ:) herbatkę odchudzającą.
MoNiSiA
2006-03-18
12:29:05
Email
Regularne picie (dziennie około 6 filiżanek) zwykłej herbaty może już poprawić metabolizm. Znakomite są czerwone Pu-Er (nie wiem dokładnie jak to się prawidłowo pisze;) ). Jak najwięcej Pu-Er i waga spadnie na pewno! :) Najlepsza jest prawdziwa oryginalna Pu-Er, ale może być dość droga - ok.80zł za kg. Niezłe są też zielone herbatki Figura (dziennie pija się jej ok.3 szklanki). Życzę powodzenia, trzymam kciuki!
Migotka
2006-03-18
14:06:33
Email
Moja mamuśka pija jakies czerwone paskudztwo,ale jakos nie widze by była chudła...hi hi :>Dzięki Monika za tą nazwe,powiem o tej herbacie kolezance...choć sama nie wierze w jej skuteczność:)Jak tam Twoja córeczka?
sylwia
2006-03-18
15:22:17
Email
Fajnie mi się czyta takie rzeczy o odchudzaniu, ale może znacie jakis sposób aby przytyć? Ja juz jestem takim chudzielcem, że wszystkie ciuszki na mnie wiszą, jak na wieszaku. Buuuuu, :))))
Migotka
2006-03-18
15:27:49
Email
Ja też nie wiem czemu ostatnio strasznie chudnę...a jem naprawdę dużo!!!Może to oznaki jakiejś choroby hmmmm....tzeba się będzie do lekarza wybrac:(
Kajka
2006-03-22
09:17:17
Email
ja moge polecic herbatki z serii linia wellness, teraz jest promocja w super marketach na nie bo za 30 torebek tj. 6rodzajow po 5 saszetek mozna kupic za 4-5pln i to jest kuracja na 5 dni:) zastosowalam ja i duzo lepiej sie czuje a w dodatku waga sie obnia, ale nie powiem ze schodlam 5kg w tydzien bo schudlam w tydzien ok. 1kg:) dolanczam strone o nich http://www.vitax.com.pl/linia_wellness.php
MoNiSiA
2006-04-05
22:48:30
Email
Sylwiuś, chciałabym tak narzekać ;( A buuu...masz ode mnie troszkę :) doszło? hihihi, buźka :*

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum