szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - kraksa samochodowa:(


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-03-17
Email
Wczoraj jakiś kretyn zajechał mi bezczelnie drogę i miałam stłuczkę samowodową...mam cały bok wgnieciony...idoita jakiś!!!Na dodatek nie był ubezbieczony!!!brrrr...
setka
2006-03-17
13:16:33
Email
Migotka nie przejmuj sie nie jestes sama. Moj maz 3 tygodnie temu jechal do pracy i na skrzyzowaniu gdzie mial pierszenstwo wjechal w niego gosc. tlumaczyl sie ze go oslepilo. Jechal z anglii i z 3 babami. kierownica po prawej stronie hihi. na szczescie nic powaznego sie nie stalo i nie jechalam ja z miloszkiem bo uderzyl w tylni bok od str. pasazera. DUPEK!!! Samochod z remontu odebralismy wczoraj. Wszystko szlo z jego ubezpieczenia - dobrze ze nie winna meza bo my tez nie mamy ubezpieczonego. KASY BRAK:)))
Migotka
2006-03-17
13:42:07
Email
Setka dj mi swoje gg
setka
2006-03-17
14:13:45
Email
moj gg 614 220
Madzienka
2006-03-28
15:02:18
Email
Witaj migotko! Słuchaj gdzie ty mieszkasz, bo kiedys znałam laske o ksywie Migotka i chcialabym sie dowiedziec czy to ty:)Pozdrowionka
Migotka
2006-03-28
20:16:31
Email
Witaj MADZIU ja mieszkam w Gdańsku

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum