szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - TRZYNASTKA A ZWOLNIENIA I MACIERZYŃSKI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwetka
2006-03-16
Email
CZEŚĆ KOBITKI czy któraś wie jak to jest jeśli nie przepracowało się pół roku a było na zwolnieniach lekarskich od gina i na macierzyński, czyto prawda,że nie należy się wtedy 13...? Mam właśnie taką sytuację i cóż nie będę ukrywać, że liczyłąm na dodatkową gotówkę. Dzięki.
anka74
2006-03-16
15:36:24
Email
Z tego co wiem to trzeba przepracować pol roku a jeśli juz przepracujesz to macierzyński nie wchodzi ja dostalam ale mniej niz powinnam ze wzgledu na macierzynski
Eryka
2006-03-16
23:20:46
Email
Sylwetko! Ja byłam na zwolnieniu w sumie pół roku od lipca do końca grudnia (było to chorobowe + macierzyński). Za te miesiace nie dostałam trzynastki. Pensja została naliczona tylko za okres przepracowany czyli od stycznia do czerwca. Z tego co sie orientuję chorobowe i macierzyński nie są uwzględniane przy trzynastce:(
sylwetka
2006-03-18
16:00:16
Email
Dzięki dziewczyny, już wiem na pewno, że nic nie dostanęzłamanego grosza. Nie wlicza się do 13 ani zwolnienie lek. od gina ani macierzyński i trzeba mieć przepracowane 6 m-cy.Well... nicz pieniędzy, ważne,że mam zdrową Dzidziulę. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum