szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Do Gosi66


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
roma
2006-03-14
Email
Ja też stąd uciekam. Potrzebnych informacji i porad będę szukać w inny sposób. Trzymaj się ciepło. Całuski dla Zuzi.I dużo zdrówka.I dziękuję Ci za rady.
Goga66
2006-03-14
14:33:47
Email
roma zostań. To tylko mój idiotyczny konflikt. Jest gdzies podane moje gg. Chętnie czasem pogadam
roma
2006-03-14
14:36:27
Email
I dziękuję też tym wszystkim kobietkom, które odpowiadały na moje wątpliwości itp.Trzymajcie się pogodnie!
roma
2006-03-14
14:39:37
Email
Ja też chętnie porozmawiam..Zapiszę Twoje namiary..Papatki!!!
Migotka
2006-03-14
14:56:02
Email
No cos Ty Gośka?Zostań tutaj,z nami,jetes potrzebna,nie zwracaj uwagi na niektóre komentarze,niech sobie gadają,zazdroszcza Ci,ze tak wiel osób kozysta z Twojej pomocy.Prosze Cię zostań
waleczne serce
2006-03-15
11:44:59
Email
goga nie przejmuj się, jesteś super babka, a "wiedźmy" najwyraźniej pozazdrościły tobie wszechstronnej wiedzy, wyobraźni, talentu i dobrego kontaktu z ludźmi, także z tego forum. Pozdrawiam i mam nadzieję, że czasem tutaj coś napiszesz
Magdalenka
2006-03-15
13:57:38
Email
koniec! do jasnej cholery, koniec!!!!!!!!
mala
2006-03-15
14:03:04
Email
Magdalenka o co ci chodzi?pogięło cię
Magdalenka
2006-03-15
15:54:54
Email
byc moze mnie i pogielo, ale chcialabym zeby w koncu zapanowal tu spokoj, taki jak panowal kiedy tu przyszlam pare miesiecy temu. dajmy juz spokoj z wywlekaniem po raz n-ty tego samego tematu! jestesmy dorosli, a zachowujemy sie jak asia i basia tudziez zosia w przedszkolu, gora pierwsza klasa podstawowki. koniec juz chyba powienien nastapic tych niepotrzebnych dyskusji, to tylko sieje ferment i zamet. wiekszosc forumowiczek, jak widze, potrafi sie z tym pogodzic, niestety nie wszyscy. pozdrawiam, i jeszcze raz prosze, zajmijmy sie czyms konstruktywnym, a nie rozpamietywaniem "bo ona powidziala, a ona powiedziala". dosc! pozdrawiam, magda

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum