szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Niesprawiedliwość


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2006-03-13
Email
Boże drogi,parę dni nie zaglądałam na forum,a teraz nie wiem po co weszłam :(.Goga mogę dowiedzieć sie dlaczego razem z Migotka podejzewacie mnie o podszywanie się pod Jowite?Nie ma co,wychodzi na to,że nic napisac nie mozna.Tylko dlatego,ze umiescilam temat o innych stronach dla matek,to zostałam posądzona o takie coś.To juz SKANDAL.Nie mam pojęcia czym Ciebie Goga uraziłam...chyba niczym...nie jestem Jowitą,chcecie co wierzcie nie ,to nie.Ja juz wiecej tu nie zajzę.ZEGNAM
Goga66
2006-03-13
09:36:50
Email
Kalinko, pożegnałaś się dość obcesowo.Napisałam, że nie wymienię imienia, bo mogę się mylić. Nie odpisywałaś na miłe zachęty koleżanek z forum żebyś została ani na pytania o dzidziusia a osoby typu J... często podają się za różne osoby. Nie chciałyśmy Cię urazić ale to naprawdę wyglądało jakbyś chciała zniechęcić do forum chociaż każdy ma prawo mieć negatywne zdanie. MogłAŚ JEDNAK - WYWOŁUJĄC TAKI TEMAT - ODPISAĆ ZANIEPOKOJONYM MAMOM. Trole wchodzą pod różnymi nickami i udają kompletne różne osoby. Przyjmij przeprosiny, skoro tak okropnie się myliłyśmy... :( Niestety, mieszanie przez różne osoby na forum , kończy się podejrzliwością
Kalina
2006-03-13
10:00:54
Email
Nie sądze bym pożegnała się jakoś szczególnie niemiło.Nie miałam zamiaru nikogo obrazic,a tym bardziej zniechęcać do tego forum.Zauważyłam niejednokrotnie,ze niektóre osoby od "nas" zagladają też na inne forum.Dlatego pomyślałam,że może warto by było napisać adresy tych ciekawszych stron..tylko tyle..No wiesz Goga trzeba by byłobyc totalną ofermą by nie zoriętować sie kogo podejzewasz po tym porównaniu nicka do rośliny.Z grona podejzeń wykluczyłaś wszystkie kobietki o imieniu zaczynajacym sie na "K"..ale mnie oczywiscie nie.Bo to ja jestem Jowitą.Tak racja!Zapomniałam,że lubię rozmawiać sama ze soba i obrzucać sie wyzwiskami.Rozumiem,że pojawienie się na forum JOwity wzbudziło z mamusiach podejzenia,ale to przykre jka sie zostaje tak potwornie upokozonym i oskarzonym jak ja...Zakończmy lepiej ta dyskusje bo nie prowadzi do niczego dobrego...Trzymaj sie
Goga66
2006-03-13
10:05:23
Email
Kalina - wiem, że możesz czuć się zraniona. Mea culpa. Przeprosiłam Cię. Co mogę więcej zrobić? Masz prawo czuć się urażona. Wybaczysz nam jak zechcesz, a jak nie, nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Ale czemu obrażasz się na całe forum - tylko 2 osoby o tym mówiły? Było to pochopne i nierozważne z naszej strony ale stało się.
Goga66
2006-03-13
10:11:18
Email
więcej nie będe tu odpisywać, bo zrobisz jak zechcesz a niestety forma pisana często prowadzi do pomyłek różnego rodzaju. Mało jednak widziałaś jeżeli piszesz, że trole sobie wzajemnie nie nie ubliżają niby udając inną osobę - to najlepsza zabawa takich osób - mieszanie aż do skutku. Ponałam kiedyś osobiście jedną taką urządzającą sobie zabawy kosztem innych
Kalina
2006-03-13
10:12:34
Email
Goga,nie mam w zwyczaju obrazać się o byle co...a dla mni ta przykra sprawa,nie jest wara zachodu.Pragne tylko wyjasnic,ze Jowita nie była,nie jestem i niebędę!!!A poza tym ,to nie wiem na jakiej podsatwie stwierdzasz,że obraziłam się na "całe forum". Nie jestm na zła na nikogo.Pozegnałam się nie dlategoze się zezłościłam,tylko dlatego,ze nie będę juz miała tyle czasu by każdy dzień zagladac na forum...Dopiero dziś przeczytała ten topik poswięcony Jowicie...czyli mi..
Goga66
2006-03-13
10:16:24
Email
No widzisz jak łatwo nieprawidłowo czyjeś intencje odczytać? Sprawiłaś wrażenie, że totalnie nie podoba Ci się to forum w związku z tym się żegnasz. Trudno pewne rzeczy wyrazić odpowiednio, - intencje nie są klarowne, kiedy czlowiek pisze i odchodzi mowa ciała. Jeszcze raz Cię przepraszam
Kalina
2006-03-13
10:19:17
Email
Mogę zapyać gdie w moich odpowiedziach zauważyłaś jakiekolwiek zdanie o trolach,ze piszesz "Mało jednak widziałaś jeżeli piszesz, że trole sobie wzajemnie nie nie ubliżają niby udając inną osobę" Nie wciskaj mi słów których nie piszę :)dOBRA KONIEC Z TYM GADANIEM.wSZYSTKO SIE WYJASNILO I JEST OK.
Goga66
2006-03-13
10:21:44
Email
ja nie pisałam, że mówiłaś o trolach - pisze o trolizmie jako o zjawisku - zaskoczyłaś mnie teraz
Goga66
2006-03-13
10:23:32
Email
pisalas o ubliżaniu sobie - widzisz jak trudno sie porozumieć czasem?
Kalina
2006-03-13
10:25:48
Email
Wiem co miałas na myśli.Ale w zadnej z moich odpowiedzi nie zaprzeczam,by istniały dwulicowe osoby,-przeciwnie w pełni się z tym zgadzam.
Goga66
2006-03-13
10:27:46
Email
ja Ci się tylko tłumaczyłam skąd taka pomyłka - nie powinnyśmy Cię posądzać nie znając Cię, z drugiej strony właśnie nie znając kogoś łatwo o pomyłkę
Migotka
2006-03-13
10:30:41
Email
Kalinko kochana przepraszam Cię szczerze za moje podejrzenia,nie chciałam Cie obrazić...tak jakoś wyszło że podejzenia padły na Ciebie.Teraz wiadomo,że niesłusznie.Goga zakończcie tą rozmowę bo zaraz posprzeczacie się o coś innego.;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum