szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - ŻYCZENIE NA DZIEŃ KOBIET


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Aluś :)
2006-03-08
Email
Składam najserdeczniejsze zyczenia wszystkim kobietom-wspaniałym mamusiom z okazji ich święta-DNIA KOBIET!!!!Życzę wam dużo cierpliwości,bo będziecie jej potrzebować jak my-maluchy ,będziemy poznawać świat.Również życze Wam niezbitych pokładów enerii,by za nami biegać,niesamowitej wyobraźni,która będzie pomocna w licznych zabawach,jakie sobie wymyślimy.Chciałem także podziękować w imieniu wszystkich dzieciaczków za to,że pomogłyście nam przyjść na świat,że przez 9 miesięcy chroniłyście nas w swoich brzuszkach i ...przeprosić,za ból związany z narodzinami...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! Życzę ja...Aluś(od Migotki ;) )
Goga66
2006-03-08
10:16:05
Email
Dziękujemy za życzenia Alusiu :)
Zuza i mama
Kalina
2006-03-08
10:52:19
Email
Ojej jaki uroczy pomysł Migotko;) DZIĘKUJE ALUSIU ZA SLICZNE ŻYCENIA;)
jagodkag
2006-03-08
11:03:43
Email
JA TEZ DZIEKUJE TO SUPEROWY POMYSL TOBIE TEZ WSZYSTKIEGO NAJ NAJLEPSZEGO.BUZKA PRZESYLA MOJ Rycek dla wszystkich waszych malenkich maciupkich kobietek

roma
2006-03-08
15:54:47
Email
OOOOOooo to bardzo fajne...I myślę, że wszystkie nasze chłopaczki powinni przyłączyć się do zyczeń;) To mój mężczyzna Patryczek jak najbardziej przyłącza sie do życzeń . Wszystkiego dobrego dużym kobietom i małym kobietkom :))
agnieszka74
2006-03-08
16:26:34
Email
Dla wszystkich Pań dużych i tych malutkich moc gorących życzeń z okazji Dnia Kobiet - Kubuś z Tatą :)))

andzia
2006-03-08
20:36:47
Email
Dla wszystkich Kobitek najlepsze zyczenia i duzo usmiech na twarzy.Pozdrawiamy Ania i Wiki
andzia
2006-03-08
20:37:32
Email
I dziekujemy za zyczenia :)
mati81
2006-03-10
12:27:43
Email
Z okazji DNIA KOBIET najlepsze życzenia: Zdrowia... pieniędzy... i powodzenia... Lubię Was wszystkie: i WIEDŹMY i JĘDZE No i NIEWIASTY ( bo te to są wszędzie)... Ale nie pora dzisiaj na morały... Zawiążemy związek - NA WIEKI WYTRWAŁY... Trzymajmy się razem... tak będzie wygodnie.... Niech chłopom na nasz widok opadają spodnie... Niech im się w porach to i owo wznosi... Nośmy głowy w górze; niech to ON poprosi, Niech nam się spełnią najskrytsze marzenia... Niech akcje podskoczą nie do pomyślenia... Niech na nasz widok drży męska połowa... Niech od oglądania się za nami boli chłopów głowa... Niech nam Pan Dyrektor da podwyżki duże... Niech każda z Was dzisiaj dostanie róże... Tego Wam życzy... Na chłopów nie liczy... Wasza koleżanka... (co ma też punkt słaby) TRZYMAJCIE SIĘ KOBITKI !!!!!!!!!!!
Eryka
2006-03-10
15:55:55
Email
Kacperek też śle buziaczki wszystkim internetowym ciociom i małym koleżaneczkom:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum