szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Dzień Kobiet


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ADA
2006-03-08
Email
Kochane mamusie,żony,kochanki...dzisiaj jest nasze święto.Nasi panowie muszą rzucać się dzisiaj na kolana,przynosić kwiatki,całować po rączkach...,ale czy będą pamiętać?W każdym razie ja kochane życzę Wam samych radosnych chwil,uśmiechu na buźkach waszych i waszych maluszków na co dzień,nie tylko od święta.Ada z Oliwką.
Basia 26
2006-03-08
09:06:10
Email
Adulka, dzięki:) dla Ciebie i Oliweczki również uściski... szczególnie od mojego malutkiego Miłoszka, hihihi... mój mąż z samego rana mnie już wyprzytulał i złożył życzenia, za to Miłek hm...zastąpił tatę w łóżku, jak ten poszedł do pracy i grzecznie ze mna pospał, co chyba też można jako prezencik zaliczyć:) pozdrawiam wszystkie forumowiczki i cieszmy się tym dniem:)
Goga66
2006-03-08
10:44:57
Email
Miłego babskiego dnia życzymy wszystkim forumowym paniom: dużym a także tym juz chodzącym, jeszcze raczkującym, dopiero co się taczającym,mozolnie pełzającym, tylko siedzącym i wciąż leżącym.
Zuzia i mama
samalandra
2006-03-08
15:31:19
Email
Oh kochane dziś możemy pochodzić troche z podniesionym noskiem:) Pamiętajmy wszystkie, że bez nas świat był by niczym. Byłby nudny i bezbarwny. To dzięki nam panowie nieraz tracą głowę i zaczynają zachowywać się po ludzku:) Gdyby nie było wspaniałych matek które tak pięknie wychowują i poświęcają się swoim dzieciom świat spadł by już całkiem na dno. Byłby pozbawiony wrażliwości, i przedewszystkim dobra. A po kim mamy zdrowy rozsądek?? jak nie po naszych kobietach-matkach?? Nasza finezyjność, kreatywność, i przedewszystkim nieograniczona wyobraźnia, tworzy na tym świecie wiele wspaniałych dzieł sztuki. To my jesteśmy nadchnieniem poetów, rzeźbiarzy i malarzy. Nasze piękne ciała są stworzone do rzeczy najpiękniejszych jak np karmienie naszych pociech piersią. My dajemy życie. Jak starożytna matka natura Demeter. Pamiętajmy wszystkie o tym a będzie nam łatwiej dawać sobie radę w tym trudnym życiu na ziemi. Bo kobieta zawsze musi sobie radzić nawet w najcięższych chwilach swojego żywota. W samotności czy rodzinie to my podtrzymujemy ognisko domowe. Kończąc ten osobliwy i nmoże z deczka feministyczny monolog:)))życzę wam wszystkim szczęścia.Pamiętajcie że jesteśmy wyjątkowe tak dzisiaj jak i przez cały rok:)
andzia
2006-03-08
20:38:38
Email
Zyczeia mialy byc tu.Wiec duzo usmiechu i mile spedzonego babskiego dnia :)Wiki z mama

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum