szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - POMOCY - co mam kupić!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
setka
2006-03-06
Email
Dziewczyny mam wielki klopot!! Moja bliska koleżanka wyjeżdża w tym tygodniu na stale do Anglii, chcialabym kupic jej cos na pamiatke. Sama nie wiem co to powinno byc. Poradzcie...........
Goga66
2006-03-06
14:10:52
Email
bratu kupiłabym maskotkę na pocieszenie ale koleżance chyba coś z biżuterii - może kolczyki - są trwałe jako pamiątka a i srebro w Polsce jest stosunkowo tanie w odróżnieniu od jego cen na Zachodzie. Albo - jeżeli masz wspólne zdjęcia zrób jej z nich album
Basia 26
2006-03-06
14:58:37
Email
zdjęcia to fajny pomysł, ale ja bym też dorzuciła jakiegoś fajnego jasia-podusię. i do tego wierszyk: JEST TYLKO JEDEN JEDYNY, Z IMIENIEM MĘSKIM NA ŚWIECIE, KTÓRY POTRAFI ZAUFAĆ NAWET NAJBRZYDSZEJ KOBIECIE, ZABIERZ GO CZASEM DO SIEBIE, DO SWEGO BIAŁEGO ŁÓŻKA, ŻEBY POSŁUCHAŁ SOBIE BICIA TWOJEGO SERDUSZKA. I PRZYTUL CZASEM DO NIEGO SWE USTA KARMINOWE. KOCHANA WIESZ KTO TO TAKI?? TO ZWYKŁY JASIU... POD GŁOWĘ:)
Goga66
2006-03-06
15:04:34
Email
super :) a może jeszcze jakiś wierszyk na kubek Basiu byś wynalazła? Bo i kubek zrobić ze swoją buzią - też może śmiesznie by było ?
Gosiak28
2006-03-06
15:06:53
Email
Moim zdaniem fajnym prezentem bedzie cos, co bedzie przypominac jej o waszej przyjazni np. fajny album wypelniony waszymi zdjeciami z wakacji, imprez itp.ze smiesznymi podpisami i komentarzami.Mozesz tez oczywiscie dolaczyc jakis drobny prezent.
setka
2006-03-06
15:41:28
Email
Wiesz co moze bizuteria to faktycznie dobry pomysł??????? Ze zdjeciami gorzej bo nie mam ich za wiele moze 3:((
setka
2006-03-06
15:43:12
Email
A co myslicie wlasnie o kubku z jakims napisem? bo ze zdjeciami to na prawde sucho
Gosiak28
2006-03-06
16:00:38
Email
Kubek to tez fajny pomysl.A ze zdjec ktore masz tez mozna cos wykombinowac.Zapytaj w zakladzie fotograficznym, moze da sie je powiekszyc. Wtedy mozesz oprawic je w fajna ramke. Zdjecie + kubek i masz fajny prezent,ktory bedzie przypominal twojej przyjaciolce o tobie.
setka
2006-03-07
10:04:22
Email
Dzieki dziewczyny za natychmiastowa reakcje:))) Wczoraj wieczorem bylam w galerii i kupilam jej zloty wisiorek. Mam nadzieje ze bedzie sie podobal. Jeszcze raz dzieki:)
Migotka
2006-03-07
10:19:38
Email
Świetny wybór!Złoto zawsze jest w modzie,więc Twoja przjaciółka na pewno się ucieszy,bo to uroczy i praktyczny upominek,kóry może nosić z senymentem przez wiele długich lat.
setka
2006-03-07
10:25:51
Email
Nie ma wyboru hihihihi

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum