szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - kłębek nerwów


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agata83
2006-03-06
Email
Dziewczyny pomóżcie mi. Nie wiem co stało sie z moim dziewczynkami ale od jakiegoś tygodnia nie potrafie sobie z nimi poradzic. Sama musze pić melisę bo inaczej nie dalabym rady. Małe dostały katarki i na pewno je to męczy dodatkowo Elizce idą u góry ząbki strasznie sie slini i to ja denerwuje jak jej leci z buzi. Podaje jej viburkol, paracetamol i smaruje dzięsełka ale widze ze to nie pomaga. Ostatni tydzień był dla mnie straszny już nie mam siły nie chca sie bawić, nie chcą jesć no i najgorsze nie chca spac ani w dzien ani w nocy. Chodze codziennie na spacery ale musza to być takei miejsca gdzie nie przejedzie karetka ani tramwaj no i nie zastrzeka pies bo momentalnie sie budza i od razu złoszczą. Rozmawialam o tym z ich lekarzem noi przepisała mi syropik dla nich na uspokojenie i aby mogły zasnąc w koncu tylko kiedy będą tego efekty. Nie chcę martwić męża jaka jest sytuacja bo mu też nie jest łatwo tym bardziej że niestety nie może mi pomóc bedac tak daleko. Mam tutaj koleżanke która mi pomaga zaopiekuje sie nimi i w ogole tylko moje dzieci jak zobacza kogos w poblizu to tylko rączki w górze na a przecież mi cięzko tak dwa klopsy nosic. Bardzo je kocham i jest mi źle bo nie moge już sobie poradzic a chyba najlepsza jest sytuacja jak mnie nie widza to wtedy sie bawia az do momentu jak sobie nie przypomna. Co jeszcze mogę zrobic??
setka
2006-03-07
10:12:35
Email
Agata wedlug mnie takie syropki na uspokojenie i wyciszenie moga naprawde pomoc. Dzieci pewnie same sa zmeczone ta sytuacja. A co do placzu gdy pokazuja sie obce osoby, ja tez zauwazylam ze spedzam z moim synkiem tyle czasu, ze najlepiej chce byc tylko ze mna. Jest to bardzo mile:)) ale na dluzsza mete niezbyt dobre(przynajmniej ja tak uwazam). warto pozwolic dzieciom pobyc z kims innym zeby nie byly wstydliwe i umialy sie znalesc w otoczeniu obcych. pozdrawiam i pozdrawiam dziewczynki. tylko moge sobie wyobrazic jak ci ciezko z dwojka bo mi juz jedno daje ostro w kosc. TRZYMAJ SIE:))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum