szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Klamka zapadła


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
susana
2006-02-27
Email
Hej dziewczyny!Mam nadzieję,że mnie jeszcze pamiętacie!Dziś byłam u lekarza(na szczęście nie było kolejki).Z moim dzidziusiem wszystko jest w porządku,jednak to dopiero początek i nie ulega wątpliwości fakt,że muszę uważać i nie narażać siebie i dziecka na niepotrzebne stresy.A ostatnimi czasy sporo ich było.Ale to już minęło,gdyż podjęłam wreszcie decyzję-czy słuszną-tego na 100% jeszcze nie wiem,szczerze jednak wierzę,że tak.Uwaga!Za dwa miesiące (a może trochę wcześniej)będę mieszkanką przepięknej Bogoty!!!Zaczynam dostrzegać coraz więcej plusów wynikających z podjęcia tej decyzji.Dziś rozmawiałam ze swoją wspaniałą przyjaciółką mieszkającą od trzech lat w Kolumbii.Wpadła w euforię,kiedy dowiedziała się o moich planach.Wiem,że będę miała w niej oparcie i z chęcią będzie mi pomagać.A tak na marginesie to podam wam adres jej strony internetowej(być może kogoś to zainteresuje)www.ewakulak.com Strona opracowana jest w dwóch językach:polskim i hiszpańskim: zawiera jej impresje,przeżycia,refleksje związane z pobytem w Kolumbii.Serdecznie polecam!Na koniec przydałaby się jakaś pointa...No to tak skromnie w moim sercu zapanawoła wreszcie cisza i nieopanowany spokój.Jestem szczęśliwa> P.S.Dziękuję dziewczyny,że swego czasu okazałyście mi wsparcie i zrozumienie.Pewnie nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to było dla mnie ważne i miłe.
Goga66
2006-02-27
17:57:49
Email
Cieszę się, że dokonałaś wyboru - mam nadzieję, że na zawsze już zapanuje ten spokój w Twoim sercu. Zdawaj nam relacje z Kolumbii i wklejaj foty. Trzymam kciuki. I koniecznie pochwal się maleństwem, kiedy już będzie z Wami :)
andzia
2006-02-27
22:07:25
Email
Strasznie sie ciesze Susan.Pisz do nas czesto.I zycze wam duzo szczescia i milosci :)
Doti
2006-02-27
22:24:37
Email
Susana, trzymamy kciuki żeby wszystko było OK!! Napewno będzie!!Zaglądaj do nas teraz i póżniej(tym bardziej)!!!
susana
2006-02-28
18:16:40
Email
Hej dziewczynki! Na początku dziękuję za miłe słowa dodające otuchy. Właśnie wybieram się na lekcje salsy.Pewnie nie zdążyłam wam wspomnieć,że Diego jest tancerzem i prowadzi kursy taneczne-dziś będzie to jego ostatni raz((; Jestem pod wrażeniem jak szybko załatwiamy wszystkie formalności związane z wyjazdem,jak tak dalej pójdzie to wyjedziemy juz za dwa tygodnie!Właściwie wszystko mamy już spakowane,oczywiście oprócz ubrań i podręcznych przyborów! A wracając do mojego dzisiejszego wyjścia to nie mam pojęcia w co się ubrać!W Kolumbii na takie okazje wszystkie kobietki zakładały zwiewne sukienki,ale nie przy temperaturze -5!To ważny wieczór (i z tego co przypadkiem się dowiedziałam),przyjaciele szykują dla nas jakąś niespodziankę!O rany!Kończę!Właśnie przyszedł Diego,a ja jeszcze nie gotowa...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum