szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - JUTRO WYLOT ;(


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-02-27
Email
Cały weekend spędziliśmy na pakowaniu rzeczy...jak otwieram szafy męża to łzy same cisną mi się do oczu...tak w nich pusto...Jacek wyjezdza juz jutro...stara się jak najwięcej czasu spędzac z Aleksem,teraz pojechał z nim do lasu na pacer...posadził go na sankach;) głuptas!!!Tęsknię..juz tęsknie a przeciez nam go jeszcze przy sobie...nie wiem jak zniose jego brak przez pół roku...Obiecał czeste przyjazdy,ale...ech szkoda pisać;( Dobrze chociaż,że jest Marcin...może akoś to będzie, w koncu nie ja pierwsza zostaje sama,bo mąż wyjeżdża za granice...Jedno spobie postanowiłam nie płakac przy dziecku i ogólnie być silną-dla Jacka i dla Alusia!!!
anka74
2006-02-27
14:35:49
Email
Trzymaj się a bedzie dobrze moj mąz dwa tygodnie po porodzie musial wyjechać na prawie miesiac dla mnie byl to koszmar szare ponure dni, Staś ciągle plakal na kolki musialam nosic wegiel przez 2 pietra i praktycznie nie wychodzilam z pokoju. Ale codziennie rozmawialiśmy na skypie. Trzymaj sie idzie wiosna czas zleci jak mgnienie oka twoj maluszek ci go zapełni najważniejsze to jest nie poddawac sie i nie plakac bo u nas na małym sie to odbilo powodzenia
Goga66
2006-02-27
16:44:30
Email
Migotka - trzymaj się, najgorsze będą pierwsze dni, potem przywykniesz a za chwilę ju żbędzie wielka radość z powrotu męża

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum