szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - CO SIE TUTAJ DZIEJE????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-02-24
Email
dziewczyny! co sie dzieje z tym forum? jestem tu od paru miesiecy, ale odkad pojawila sie na nim jowita, zaczynam sie bac czytac posty! przeciez to forum sluzy dawaniu sobie nawzajem rad, wymianie doswiadczen, nawet pocieszeniu, kiedy trzeba! nie awanturom! dajmy sobie spokoj z ta jowita, ignorujmy jej wpisy. bo jak tak dalej pojdzie, to wkrotce to forum zniknie, a bylaby to wielka szkoda, bo duzo sie tu dowiedzialam, a kiedy bylo ze mna naprawde zle, pomoglyscie mi. zrobmy to dla siebie, i nie pozwolmy zniszczyc tego fajnego miejsca. nawoluje do ignorowania jowity, bo w jej przypadku najlepsza reakcja jest brak reakci.
Goga66
2006-02-24
16:18:38
Email
jestem jak najbardziej ZA aczkolwiek dałam się dziś Jowicie wciągnąć w dyskusję. Jednak szkoda zaśmiecać forum takimi pyskówkami
Mała
2006-02-24
18:45:20
Email
Wiem że pewnie stwierdzicie że jestem mało spostrzegawcza ale dopiero zauwazyłam pojawienie się jowity.Moze dlatego że praktycznie siedzę w dziale o dzieciach, a tam jej nie zauważyłam.Panienka ma problem ze sobą i niepotrzebnie marnuje nasz czas.Pozostaje po prostu olać "szanowną damę".

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum