szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Ignorować, ignorować


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2006-02-24
Email
Kochane dziewczyny serdecznie apeluje nic nie pisac ddo pewnej osoby, nie odpowiadac, omijac pewne wpisy! Będzie tak lepiej, udajcie, ze nie widzicie i moze sie tej osóbce znudzi. Prosze Wam, lepiej na tym wyjdziemy. Czy nie dosyć stresów i chamów na ulicach. Pozdrawiam serdecznie i zycze stalowych nerwów, bo ja tez się zdenerwowałam i aż w jednym temacie zbyt ostro zareagowalam. !
Kamila
2006-02-24
14:35:38
Email
Miałam właśnie napisato samo! Sylwia ma rację, nie odpisujmy jej.. znudzi jej się w końcu!
roma
2006-02-24
14:42:43
Email
..już się wypowiedziałam, teraz ani słowa więcej..
Migotka
2006-02-24
14:43:59
Email
... "reszta jest milczeniem" ;)
Goga66
2006-02-24
16:20:44
Email
ja też się już nie odzywam do wiadomej osoby
joanna
2006-02-24
17:18:51
Email
Tez mnie troszke ponioslo, ale macie racje IGNOROWAC!IGNOROWAC!
sylwia
2006-02-28
12:26:53
Email
Dziewczyny! jeszcze raz Was proszę nic nie piszcze nic nie róbcie, bo to sie nigdy nie skończy. Po co ten manifest z linijkami. Do Ciebie waleczne serce to mam żal, bo jako facet chyba myślisz inaczej i wiesz, ż e zachowanie Pani J nalezy ignorować. Dziewczyny proszę nie dajcie sie znowu wmieszać w te gierki. Nic nie widzimy, nic. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie oraz waleczne serce!!!
Migotka
2006-02-28
12:33:44
Email
Sylwusia masz rację..lepiej niczego nie dostrzegać,odpisywać na dany temat i tyle.
waleczne serce
2006-02-28
21:35:39
Email
Sylwio, prawdopodobnie nie zrozumiałaś moich intencji. Manifest w postaci kresek oznacza po pierwsze że się nie zgadzam ze stwierdzeniem Jowity, po drugie brak zgody na takie chamskie wyrażanie się na forum w ogóle i po trzecie wyraziłem fakt identyfikowania się z Kaliną oraz Basią a także wszystkimi, którzy nie zgadzają się na permanentną obecność agresji, arogancji, bezczelności, hipokryzji, braku tolerancji i poszanowania drugiego człowieka. Ponadto uczono mnie, że milczenie, brak reakcji, brak odpowiedzi oznacza zgodę. A ja się na to co prezentuje Jowita nie zgadzam. Jednak z takimi osobami jak Jowita nie rozmawiam z zasady. Dlatego jedną z form przekazania dezaprobaty jest to co zrobiłem w odpowiedzi na manifest Kaliny – podałem jej rękę (widziałem, że jeszcze ktoś podał nam rękę potem). Pozostaje pytanie o problem Jowity. Jestem przekonany, że wcześniej czy później znudzi się jej ta "zabawa", bowiem żaden człowiek nie czuje się komfortowo będąc odizolowanym, pozbawionym kontaktu z innym. Moim zdaniem jest to jakaś/jakiś kilkunastolatka (może nieszczęśliwie zakochana) lub osoba dorosła mająca głębokie opóźnienie emocjonalne, bo pod względem intelektualnym wydaje się nie odbiegać od normy. Tak czy owak nie róbmy jej/ jemu krzywdy, bo może kiedyś będzie autentycznie potrzebowała/ potrzebował pomocy na tym forum i jeszcze się zrazi. Pozdrawiam.
sylwia
2006-02-28
22:12:21
Email
Chyba nie zrozumiałam Twoich intencji i nadal nie rozumiem. Piszesz, że z taką osobą z zasady nie rozmawiasz, a jej wystarczy jakakolwiek reakcja z naszej strony, nawet szlaczek, bo to oznacza, że została zauważona.. Napisałam, że do Ciebie mam żal poniewaz wiadomo, że kobiety bardziej emocjonalnie podchodzą do życia, a faceci z "rozumem" i dlatego to mnie tak zszokowało. Oczywiście urazić Ciebie nie mialam zamiaru, jeśli tak się stało, to najmocniej przepraszam.
waleczne serce
2006-03-02
10:48:26
Email
sylwia spoko oczywiście że się nie uraziłem. Wszystko w porządku. Ja mam po prostu emocje kierowane rozumem :)
karolina
2006-04-01
08:05:13
Email
Dziewczyny, pisałyście, zeby ignorować Jowitę, a mnie sie wydaje, że musicie, musimy ignorować Gogę , bo ona szuka sensacji. Tylko spójrzcie, teraz wzięła sie za adminkę. Ona na wszystkim sie zna i w każdym dziale i wątku pisze, ale najbardziej rozbudowuje wątki pisząc jak jest biedna, bo ktoś sie na nią uwziął. Dajcie spokój, ona poprostu lubi być w centrum uwagi. Nie widzicie tego? Po co teraz potrzebna jej adminka? POwinna dac sobie spokój i udzielać się , jak ma ochotę komus doradzic, a te wątki pomijac i chyba nawet nie czytać ich, skoro ją ranią. Pozdrawiam was wszyskie i Goggę66 tez

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum