szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - PODZiękowania i nie tylko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
samalandra
2006-02-21
Email
Witam wszystkie mamy i nieliczne grono tatusiów. Chciałam osobiście na forum podziękować wspaniałym kobitkom które tu poznałam. Jesteście wspaniałe to dzięki wam i mojej wytrwałości już jedenasty miesiąc karmię moją skarbeńkę piersią i dzięki wam moje drogie jeszcze się nie załamałam w trudnych chwilach mojego małżeństwa. Chociaż widze ,że to nie kres moich zmagań z pracą nad odbudową związku.Ponieważ odbudowywanie małżeństwa nie powinno polegać tylko na jednostronnym zaangazowaniu. I trwać to będzie bardzo długo o ile moja cierpliwość się w końcu nie skończy. Tak więc podziękowania dla Agnieszki Marzeny, Kamili i Sylwuni. Jesteście kochane dlatego ,że jesteście dlatego że mam się do kogo odezwać i dlatego że zawsze macie czas by pomuc komuś kto potrzebuje nie tylko pomocy ale chociażby samej rozmowy.Cieszę się że tu na forum trafiłam i że poznałam naprawdę wspaniałych otwartych i szczerych ludzi. Jeszcze raz dziękuję i chociaż nie mam ostatnio najlepszych dni czego nie boję się tu powiedzieć, To naprawdę cieszę się że jesteście, że nie jestem sama:)
sylwia
2006-02-22
08:25:24
Email
Dziękuję Ci samalandro za miłe słowa, ale ja niczego nie zrobiłam i nie wiem czy zasłuzyłam na na tak ciepłe słowa.
marienka
2006-02-22
21:09:11
Email
Reniu, życzę Ci aby w twoim życiu, tylko słońce świeciło, zasługujesz na to.Nie jestem w stanie ci pomóc w twojej sytuacji. Ale już wiem jak jesteś silna i dzielna. Więc głowa do góry dasz radę , jestem o tym przekonana.Mnie osobiście nie masz za co dziękować.Naprawdę
samalandra
2006-02-23
18:07:50
Email
Dziewczyny aż się połezkałam. Dziękuję że jesteście. Naprawde nie wiem co bym bez was zrobiła.
agnieszka74
2006-02-23
23:40:22
Email
Dołączam się do tego co napisały dziewczyny.
Reniu jestes młodą, ładną i inteligientną dziewczyną.. i to jak sobie ułożysz zycie zalezy tylko od Ciebie !!
trzymam kciuki !!!
JOWITA
2006-02-24
12:51:33
Email
O TAK DZIĘKUJ ,DZIEKUJ,ZE KTOŚ CHCE Z TOBA PISAC
Kamila
2006-02-24
14:07:32
Email
Korzystając z okazji też chcę podziękować moim kochanym dziewczynkom.. Kyji, Sylwii, Agacie, Adze no i Salamandrze również.. rok temu przeżywałam podobne problemy co Ty i doskonale Cie rozumiem :( wiem jak CI jest ciężko. Podpisuję się pod słowami Agi, trzymam kciuki, aby w końcu wszystko się ułożyło!
Agata
2006-02-24
20:14:53
Email
Kamilko nie masz za co dziękować.... my tylko tu jesteśmy i dobrze, że Wy też jesteście
sylwia
2006-02-24
20:20:05
Email
Agatko! doskonale to ujęłaś. Ja tak samo uważam i ściskam Was wszystkie serdecznie!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum