szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - chicago, usa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mami
2006-02-20
Email
Czy jest ktos moze na forum z USA a dokldnie Chicago... jestem tu sama i nie mam znajomych i bym chciala z kims porozmawiac
Magdalenka
2006-02-21
01:19:17
Email
czesc, ja jestem z niu jorku.
mami
2006-02-21
01:37:24
Email
ohh tak .. ja mieszkalam w ny jeszcze tak niedawno ale sie wyprowadzilam w maju 2005 do chicago, ale w ny mam calo rodzine i jest mi tak bardzo teskno .. a zwlaszcza teras jak jestem w ciozy i nie mam z kim sie podzielic to radoscio, ja wiem ze zawsze moge zadzwonic do mamy ale wiesz to nie to samo co miec kogos pod bokiem. a jak u ciebie?? masz tam rodzine? i czy spodziewasz sie dzidzi?
Magdalenka
2006-02-21
02:44:46
Email
nie, ja juz mam corke przy sobie od 3 grudnia. slicznie rosnie, jest malutkim anioleczkiem, chyba w tate, bo ja bylam podobno rozdarta ;-) w ny mam tylko 1 siostre, 1 w new jersey i 1 w pensylwanii. reszta rodziny w polsce (rodzice i 3 siostry). tez mi smutno i tesknie, nie mam znajomych zeby gdzies z kims wyjsc, tylko takich znjomych z ktorymi sie mozna przypadkiem spotkac na ulicy. sama wiesz jacy sa ludzie w usa. kiesy rodzisz?
mami
2006-02-21
15:19:20
Email
Ja mam na Wrzesnia, i juz sie nie moge doczekac... od dawna jestes w NY?
Magdalenka
2006-02-21
15:47:01
Email
tym razem od 2 lat. wczesnioej przyjezdzalam regularnie na wakacje, no i jak bylam mala, to tez bylismy z rodzicami dluzej i chodzilam tu do szkoly, ale krotko. a ty?
mami
2006-02-21
21:05:16
Email
Ja jestem tu od 10 roku zycia przyjechalam jak bylam mala z rodzenstwem i rodzicami a teras mam 24 lata wiec juz tu jestem troszeczkie... a puzniej to sama wiesz jak jest sie zakochalam i wyszlam za maz no i teras spodziewam sie dzidzi... ale wiesz juz jestem 3 ponad miesioce i sie tak nadal zle czuje nie moge nawet podejsc do lodowki bo mi sie nie doze robi jak widze cos z miesa a juz nie mowie o zmywaniu bo jak czuje cos to az mnie podbija... i w ogule nie mam ochoty na nic a ty jak bylo u ciebie jak bylas w ciozy no i jaki mialas porod cesarka czy naturalnie? ah i wiesz co chcem sie ciebie spytac czy ty malowalas moze wlosy jak bylam w ciozy czy nie? bo ja mam odrozty zawsze malowalam pasemka a teras sie troche obawiam ale juz mnie tak denerwujo te wlosy ze nie mam ochoty nawet ich ukladac a wiesz pracuje z ludzmi calymi dniami wiec musze wyglodac jak czlowiek.. poradz mi ... i ile masz latek
Magdalenka
2006-02-21
23:07:24
Email
mam 29 lat. corke urodzilam przez cesarke, ale to byla cesarka nagla. mialam rodzic naturalnie, doszlam juz wlasciwie do konca porodu, ale podczas parcia malej spadalo tetno, wiec lekarze zdecydowali o cieciu. julia wazyla 8lbs 2oz, mierzyla 20inch. w ciagu 2 miesiecy urolsa mi 4 incze, prztyla do do 12lbs 13oz. czyli calkiem niezle. ostatnio troche grymasi z jedzeniem. zachowuje sie tak, jakby jej zeby zaczely wychodzic. slini sie okrponie, gryzie piastki. juz nawet zaczelam jej obserwowac dziasla czy przypadkiem nie puchna. wyrywa sie tez bardzo do siadania. jest malym anileczkiem, jest bardzo grzczeczna, przesypia cale noce. czytam jej bajki, duzo z nia rozmawiam. ciaze znosilam bardzo dobrze, maialm co prawda mdlosci przez pierwsze 4 miesiace, ale wymiotowalam tylko chyba ze 2 czy 3 razy. nie moglam nawet patrezc na slodkie, zajadalam sie sledziami i ogorkami. bardzo mi brakowalo kiszonej kapusty polskiej, bo tu sama wiesz jaka jest, kiszona octem, kwas okropny. po 4 miesiacach jak reka odjal. za to zaczelam strasznie puchnac, bolal mnie kregoslup. ale ogolnie nie bylo zle. juz tesknie za malutka w brzuszku, chcemy miec z mezem jeszcze co najmniej 1 dziecko. zaraz po porodzie zarzekalam sie ze absolutnie wiecej dzieci nie bede miec, ale teraz znow bym chciala.
mami
2006-02-21
23:37:44
Email
Fajnie :) Ja narazie sie ciesze ze bede miala jedno hihih zobaczymy jak pujdzie, na zas lepiej nic nie mowic bo wiesz jak jest nigdy nie wiadomo jakie dziecko sie trafi a widzialam juz dzieci mego brata z NY on ma poprostu szatany i wspulczuje im hihi.. Ja tez bym chciala dziewczynkie ale wiem i czuje ze bede miala chlopca. A co do wymoiotow to jeszcze mi sie nie zdazylo ale tak mnie trzyma cos za gardlo ze ci mowie ostatnio to chudne zamiast tyc tyle ze nie widac pomnie ze schudlam bo bluzki na piersiach to juz ledwo sie zapinajo, juz niedlugo bede musiala sie wybrac na zakupy. A jak malutka ma na imie?
sylwia
2006-02-22
08:34:18
Email
Mami pozwolę sobie cos u was wcisnąć, bo widzę, ze sie martwisz swoją wagą. U mnie było podobnie; tzn. zawsze byłam chuda, a przez pierwsze 4 miesiące to jeszcze schudłam. Nie wymiotowałam wcale, tylko wszystkie zapachy tak mi przeszkadzały, że otworzyłam lodówkę i zamykałam, bo wszystko śmierdziało. Kiedy minął pierwszy trymestr ciązy to wszystko zaczęło sie uspokajać i wracać do normy. Ciąże było u mnie widać dopiero w 5 miesiącu i nadrobiłam kilogramy, a pod koniec ciązy wazyłam o 26 kg więcej. Najgorsze było jak ktoś koło mnie pił kawę, ups, koszmar (a ze mnie straszna kawoszka). Dziewczyny piszcie w każym temacie, jak tylko macie jakieś wątpliwości, wszystkie dziewczyny chętnie wam odpowiedzą. A ja z racji mojego zawodu mam do was wiele pytań odnosnie życia w Usa (uczę j. angielskiego w liceum). Pozdrawiam was serdecznie1 Sylwia z Olsztyna :)
sylwia
2006-02-22
08:35:49
Email
Zapomniałam: fajnie, że jesteście :)))
Magdalenka
2006-02-22
15:52:41
Email
mami, sylwia ma racje! ja tez na poczatku mialam problem z waga. w szpitalu kazali mi wiecej jesc bo nie tyje. za to gdzies od 20 tygodnia waga zaczela strasznie rosnac, i do konca ciazy przytylam ok. 26 kilo. wiekszosc od razu zrzucilam, ale zostalo mi jakies 8 kg zeby wrocic do wagi sprzed ciazy. jestem prawie 3 miesiace po porodzie. waga sie nie martw, to normalne ze na poczatku sie chudnie, potem na pewno utyjesz. nie przejmuj sie! mdlosci tez powinny minac po pierwszym trymestrze. jezeli chodzi o farbowanie wlosow - ja na koniec ciazy farbowalam, ale tylko przez ostatni miesiac chyba. niby mowia ze nie ma to wplywu (pytalam lekarza), ale ja sie balam. na szczescie mam ciemne wlosy, wiec odrostow nie bylo za bardzo widac. to samo z solarium. sylwia, jak maasz jakies pytania, to dawaj! pozdrawiam, magda
mami
2006-02-22
16:18:22
Email
Dziekuje za wsparcie... ja wiem ze co do wagi to ja jeszcze nadrobie. A w kturym tygodniu zaczelyscie juz tyc jestem ciekawa? pozdrawiam i dziekuje Justyna
Magdalenka
2006-02-23
15:39:49
Email
ja zaczelam okolo 20, wczesniej tylko nieznacznie. ale za to potem ruszylo lawinowo ;-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum