szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Wzdęcia!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ADA
2006-02-16
Email
Strasznie męczą mnie wzdęcia,a nie mam pojęcia jak sobie z nimi poradzic.Może macie jakieś sposoby,dodam,że karmię piersią.
pinkie
2006-02-16
19:19:48
Email
Tak, mam na to sposoby. Są to ćwiczenia z jogi. Codziennie połóż sie na podłodze, najlepiej na kocu lub na dywanie.Oddychaj głęboko, jak to w jodze: głęboki wdech nosem, powolny wydech ustami.Podczas wydechu wykonuj każdy ruch. i tak : przyciągnij do brzucha jedno kolano, przytrzymaj rękami, potem podczas wydechu opuść.Potem drugą nogą. I tak po kilka razy na każdą nogę. Po tym przyciągnij na raz dwa kolana, zatrzymaj i na wydechu opuść. Też kilka razy.Wszystko wykonuje się bardzo powoli. Doskonały na wzdęcia i w ogóle na pracę układu pokarmowego jest imbir. Po posiłku wsyp sobie do szklanki czubeczek łyżeczki zmielonego imbiru (przyprawy w torebkach), wlej wody na łyk lub dwa łyki, wymieszaj i wypij. Przygotuj też sobie wodę do popicia, bo smak imbiru nie każdemu pasuje. Pij ten imbir kilka razy dziennie. Efekt murowany. Ja pijam juz bez popijania, bułka z masłem ;)
emka
2006-02-17
01:12:33
Email
A takie klasyczne jak rumianek, mięta, próbowałaś? I może sprawdź czy nie jesz czegoś wzdymającego i po prostu zrezygnuj z tego.
emka
2006-02-17
01:14:08
Email
http://www.resmedica.pl/zdart8004.html
a tu więcej info :)
ADA
2006-02-17
17:22:52
Email
Próbowałam mięty i na mnie działa tak sobie.Wczoraj spróbowałam i dzisiaj też ćwiczeń Pinkie i są niezłe.Jakoś tak po nich lżej,a przed chwilą wysłałam męża po imbir.Co do rzeczy wzdymających to mam chyba tak za mamą,że nie mogę jeść makaronu i ryżu:-(

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum