szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Wkładki laktacyjne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
KasiaC
2006-02-12
Email
Witam, mam do Was pytanie odnośnie wkładek laktacyjnych. Jakie firmy wkładki używacie i czy jesteście z nich zadowolone? Ja jak na razie najbardziej lubię wkładki Belli bo są chłonne, a często mam problemy z wyciekającym pokarmem. Ich mankamentem jest to, że odznaczają się pod stanikiem i mogę nosić tylko grube swetry. Czy znacie wkładki, które są chłonne, a jednocześnie nie odznaczają się pod ubraniami? Niedługo wiosna i trzeba będzie się jakoś ubrać. Pomóżcie!!!
Eryka
2006-02-12
13:48:45
Email
Ja na szczęście nie mam tego problemu. Mam mleka w sam raz i nie muszę używać wkładek laktacyjnych. Ten temat był juz parę miesiecy temu. Wrzuć w wyszukiwarkę, dziewczyny mówiły dość dużo o wkładkach laktacyjnych.
ADA
2006-02-12
20:03:06
Email
Kasiu ja też używałam wkładek Bella.Moim zdaniem są super,są chłonne,a również niedrogie.Używałam wkładek do prawie 4 m-ca,potem się unormowało.Pozdrawiam
Goga66
2006-02-12
20:22:43
Email
Bella przeciekają mi w ciągu 5 minut w czasie karmienia - dla mnie są dużo za mało chłonne. Trochę lepsze są Jonsona. Od 8 miesięcy karmię ale wciąż pokarm mi cieknie z jednej piersi kiedy karmię drugą.
Izka
2006-02-12
21:01:39
Email
Ja też uzywam Jonsona są chłonne,prawie niewidoczne i można je przykleić do stanika i nie przesuwają się.
KasiaC
2006-02-12
21:08:24
Email
A czy któraś z Was używała wkładek wielorazowego użytku (tych co się pierze)?
Goga66
2006-02-12
21:57:10
Email
Moja koleżanka używa i chwali sobie. To na pewno dużo tańsza opcja
bena
2006-05-09
22:20:03
Email
czesc...ja karmie corke juz 5 miesiecy, mam duzo pokarmu. Probowalam przeroznych wkladek laktacyjnych: gerbera-bardzo cinkie ale malo chłonne, bella chlonne ale grube...przez dlugi czas uzywalam wkladek Penaten = Johnson's bardzo bardzo chlonne-fajnie sie ukladaja pod bluzka, Choc czasem tez przeciekaja, pewnie bym ich uzyawal ale zniechecil mnie napis aby umyc okolice sutek przed kazdym karmieniem... a rzeczywiscie mycie jest niezbedne gdyz strona wewnetrzna jest wylozona " materialem" ktory zostawia cieniutkie włókna na sutkach:( Ostatnio kupilam tez na probe wkladki z Canpola i Nuka ( dosc grube- i nierewelacyjne)...powoli trace wiare ze znajde wreszcie cos co mi bedzie pasowalo...Moze mozecie mi doradzic jeszcze jakies inne wyprobowane przez WAS??? Czy Myjecie sutki przed karmieniem? pozdrawiam gorcaco:)
katka
2006-05-10
09:29:17
Email
A ja używam gerbera-cieńkie i nie przeciekają- na lato i na odpowiednią ilość mleka w sam raz. Piersi nie myje bo nie zawsze jest taka możliwość a zbyt czeste ycie pozbawia sutki naturalnej ochrony. Nie ma co przesadzać w żadną strone.W końcu dzidzia też musi mieć kontakt ze światem nie do końca sterylnym a lepiej by był on od mamy
Kajka
2006-05-11
08:48:26
Email
ja uzywalam bella i nie zadowolona jeste, canpol so chlonne ale maja jedna wade ze drapia... nuk sa fajne i chlonne i nie drapia :) a szczeze to wlasnie nuka teraz polecam bo w auchon mozna kupic teraz 2 paczki w cenie jednej :) czyli 80szt. za 15.99 polecam
ania_nawrocka
2007-01-08
20:37:12
Email
JA UŻYWAM "GONSONS" BABY LUB "PENATEN" I JESTEM Z NICH ZADOWOLONA BO SA BARDZO CHŁONNE I NIE WIDAĆ ICH BO MAJA DOBRZE WYPROFILOWANY KSZTALT
ania_nawrocka
2007-01-08
20:37:34
Email
JA UŻYWAM "GONSONS" BABY LUB "PENATEN" I JESTEM Z NICH ZADOWOLONA BO SA BARDZO CHŁONNE I NIE WIDAĆ ICH BO MAJA DOBRZE WYPROFILOWANY KSZTALT
marek
2007-02-19
20:28:00
Email
..moje panie,mlode mamusie,..jeżeli ktoras z was ma nadmiar mleka to chetnie go odkupie,..a za mozliwość ssania prosto z piersi...premia,..jestem dorosłym facetemok40tki...prosze o kontakt...marekcrom@interia.pl
kyja
2007-02-19
22:59:49
Email
a kysz biała mysz!!!!
lidiamital
2007-02-20
11:30:54
Email
Wiesz ja używałam wkładek z firmy Hartmann i chicco. Miałam mocno podraznione brodawki i te jako jedyne nie przyklejały się i nie zostawiały włosków materiałowych.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum